Sukces młodych pianistek z sanockiej Szkoły Muzycznej

  • 21.03.2019, 13:27 (aktualizacja 21.03.2019, 14:58)
  • MJ
Podziel się:
Oceń:
Sukces młodych pianistek z sanockiej Szkoły Muzycznej
W dniach 15-16 marca 2019r. w Drohobyczu na Ukrainie odbył się II Otwarty Regionalny Konkurs Młodych Pianistów w ramach Muzycznego Festiwalu „Ukraińska muzyka w czasie i przestrzeni”.

W tym roku pierwszy raz w konkursie uczestniczyły uczennice Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. w Sanoku : Aleksandra Murawska – (uczennica Oksany Drozdowskiej) i Nikola Knurek (uczennica Janusza Ostrowskiego). Dziewczynki  zdobyły odpowiednio drugie i trzecie miejsce w swojej grupie wiekowej, spośród 40 uczestników: Ola i Nikola wyśmienicie wykonały swoje programy konkursowe, zachwycając jurorów muzykalnością.

Organizatorami Konkursu byli między innymi: Drohobycki Państwowy College Muzyczny im. W. Barwińskiego i Ministerstwo Kultury i Nauki Ukrainy.

Przewodniczącą jury była prof. M. Puchlanko z Akademii Muzycznej w Kijowie.

Gratulujemy zdolnym, młodym pianistkom! heart

 

Źródło: psmsanok

MJ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe