I Halowy Turniej Mamusiek

  • 21.03.2019, 15:21 (aktualizacja 21.03.2019, 18:12)
  • MK

Podziel się:

Oceń:

I Halowy Turniej Mamusiek materiały nadesłane
16 marca "Mamuśki" rozegrały swój pierwszy halowy turniej w Sieniawie, organizowany przez Akademię Aktiv Pro z siedzibą w Rymanowie.

Projekt " Mamuśki Aktiv Pro" Został zainicjowany przez Prezes Katarzynę Rysz- Jęczkowską, która zafascynowana inicjatywą mam z Orlika Przemyśl, postanowiła utworzyć grupę kobiet, które chcą się dobrze bawić, mają dystans do siebie i zależy im na chwilowym oderwaniu się od codziennych obowiązków. Projekt okazał się być strzałem w dziesiątkę, ponieważ po 16 marca widać ze " Mamuśki " zbierają coraz większą rzesze fanów i tworzą się nowe drużyny w pobliskich miejscowościach, aktywizując kobiety do aktywności fizycznej.
    Mamy z okolicznych drużyn takich jak: Haczovia Haczów, Jasiołka Jaśliska, Przełom Besko, Orlik Przemysl, Kotwica Korczyna i Aktiv Pro Rymanów, postanowiły zmierzyć swoje siły i wziąć udział w tym amatorskim wydarzeniu, które pokazało kolejny raz, ze Mama i piłka potrafią razem współgrać.  

Po zaciętej walce na podium staneły : 
I miejsce- Haczowia Haczów
II miejsce- Jasiołka Jasliska
III miejsce- Przełom Besko


    Poza pucharami, które zostały wręczone za pierwsze trzy miejsca, statuetki otrzymały Najlepsza Bramkarka, Królowa Strzelców oraz Najlepsza Zawodniczka.
    Akademia Aktiv Pro składa serdeczne podziękowania dla prezesa OZPN Wojciecha Sokołowskiego, zastępcy burmistrza Gminy Rymanów Grzegorza Wołczańskiego oraz Marcina Króla, koordynatora piłki amatorskiej przy Polskim Związku Piłki Nożnej, za przybycie na nasze piłkarskie wydarzenie i wręczenie nagród zwycięzcom.     
    Dziękujemy naszym sponsorom, Urzędowi Gminy Rymanów oraz Okręgowemu Związkowi Piłki Nożnej za ufundowanie pucharów i statuetek dla naszych zawodniczek. 
Podziękowania za nagrody specjalne zasługują również: Szajna Spa za voucher na masaż relaksacyjny, Kacper Bęben - trener personalny, który zaoferował pięć indywidualnych treningów personalnych, firmie Oriflame i Bonne Sante za przyjazd i prezentacje swoich produktów. 
    Turniej obfitował w dobrą zabawę, ale nie obyło się również bez kontuzji i ostrej walki jak to w kobiecym gronie bywa. Dla wszystkich mam przygotowany był poczęstunek w postaci szwedzkiego stołu, gdzie można było posilić sie kawą i ciastem. 
     Cała impreza miała charakter charytatywny. Została zorganizowana zbiórka pod tytułem " Razem dla Olusia, marzenie zdrowej nóżki". Oluś urodził się z wadą nóżki która trafia się raz na milion urodzeń. Nie ma kości piszczelowej, stawu skokowego i jego stópka jest końsko-szpotawa. Chłopczyk czeka juz na operacje w USA, ale przed nim jeszcze kilkunastoletnia rehabilitacja. Na turnieju udało się zebrać na ten cel ponad 600zł. Dziękujemy wszystkim darczyńcom za ten gest.
     Turniej " Mamusiek" był rozegrany w ramach projektu Akcji Rywalizacji, który objęty były patronatem honorowym przez Burmistrza Gminy Rymanów, Wojciecha Farbańca, Mieczysława Golbę- Prezesa Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej oraz  Okręgowy Związek Piłki Nożnej.

Patronat Medialny nad wydarzeniem sprawują:
GC Nowiny, portal nowiny24.pl oraz Korso Sanockie i PodkarpacieLive. 

MK

Zdjęcia (8)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe