Podsumowanie akcji "Kaskadowy pomiar prędkości"

  • 25.03.2019, 10:20
  • MJ

Podziel się:

Oceń:

Podsumowanie akcji "Kaskadowy pomiar prędkości"
W piątek były prowadzone działania „Kaskadowy pomiar prędkości” miały charakter ogólnopolski. Uczestniczący w akcji podkarpaccy policjanci ujawnili ponad 900 przypadków przekroczeń prędkości.

W piątek na terenie całego kraju, w godz. od 6 do 22, policjanci prowadzili działania pn. "Kaskadowy pomiar prędkości". Kontrole prowadzone były na tej samej drodze, w tym samym czasie, na różnych jej odcinkach. Brały w nich udział dwie, trzy lub więcej załóg policyjnych, ustawionych kolejno po sobie na określonym, często krótkim odcinku drogi.

W ramach działań na drogach Podkarpacia, w 333 statycznych punktach pomiaru prędkości policjanci skontrolowali 1706 pojazdów i ujawnili 961 przypadków przekroczeń prędkości.

 

Źródło: podkarpacka.policja

MJ

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
tiger
tiger 25.03.2019, 11:44
921 kierowców bez yanosika...

Pozostałe