Sukces Sensei Anny Czaban na GRANDPRIX Karate Kyokushin Japan 2019

  • 26.03.2019, 10:00 (aktualizacja 29.03.2019, 12:59)
  • MJ
Podziel się:
Oceń:
Sukces Sensei Anny Czaban na GRANDPRIX Karate Kyokushin Japan 2019
24 marca 2019 w Hali Sport Arena w Tokio, Chiba odbył się międzynarodowy otwarty turniej KWF Karate Grandprix z udziałem ponad 700 zawodników, z 14 krajów, walczących w 37 karegoriach juniorów i seniorów. Anna Czaban z UKS Karate Kyokushin Kumite Niebieszczany zajęła 3 miejsce.

Oficjalnego otwarcia dokonał w imieniu KWF Sekretarz Generalny Andrzej Drewniak. Sędzią głównym był shihan Yuichi Serizawa. Wśród gości specjalnych znaleźli się: reprezentant KWF Rosji - Shihan Sergei Soldatov, reprezentant KWF USA - Shihan Lesław Samitowski, reprezentant KWF Estonii - sensei Aleksei Korikov, reprezentant KWF Kazahstanu - Shihan Mukhtar Juldassov, reprezentant KWF Chiny - Shihan Noriyasu Hamai.

Polskę reprezentowali: shihan Andrzej Drewniak - reprezentant kraju, sensei Piotr Janczak - sędzia oraz zawodnicy: Arkadiusz Sukiennik, Dominik Janczak, Nina Janczak, Wiktor Sochel oraz Anna Czaban, która wywalczyła brązowy medal w kategorii +60kg.

Obraz może zawierać: 3 osoby, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją i garnitur

 

 

Tłumaczem był sensei Andrzej Zacharski.

W dzień poprzedzający zawody, w dzielnicy Shinjuku odbyła się uroczysta kolacja w restauracji, z udziałem reprezentanta KWF USA Shihan Leszka Samitowskiego. Wspominano pierwszy pobyt Shihan Drewniaka w Japonii, w ramach stypendium dla uchideshi Masutatsu Oyamy, a także początki propagowania Kyokushin w Polsce i w Europie. W trakcie kolacji, Shihan Samitowski zaprosił polską reprezentację do udziału w Międzynarodowym Turnieju jaki odbędzie się 29 czerwca w Chicago, USA. Wzniesiono także toast z okazji uczczenia udanej obrony pracy doktorskiej poświęconej historii i filozofii karate sensei Andrzeja Zacharskiego, przebywającego w Japonii od 16 lat.

W ramach pobytu w Tokio, Polacy odwiedzili grobowiec Sosai Masutasu Oyamy, znajdujący się w Gokokuji oraz Honbu Dojo w Ikebukuro. Zwiedzili także zabytkową dzielnicę Tokio - Asakusa, nowoczesną dzielnicę Shinjuku oraz dawną stolicę Japonii - Kyoto.

Organizatorem była Japońska Organizacja KWF kierowana przez shihan Noriyuki Tanaka.

 

Podczas pobytu w Japonii, klub miał okazje gościć w dojo Hajime Kazumi, dwukrotnego vicemistrza Świata i kilkukrotnego mistrza Japonii!

 

 

Źródło: UKS Karate Kyokushin Kumite Niebieszczany

            Polska Organizacja Kyokushinkai

 

MJ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe