Zatrzymano 12 osób posiadających narkotyki, w tym mieszkankę powiatu sanockiego

  • 26.03.2019, 10:19 (aktualizacja 26.03.2019, 10:32)
  • MJ
Podziel się:
Oceń:
Zatrzymano 12 osób posiadających narkotyki, w tym mieszkankę powiatu sanockiego
Przez marzec policjanci zatrzymali 12 osób posiadających narkotyki - susz roślinny, biały proszek, tabletki, kryształki.

Początkiem marca funkcjonariusze zatrzymali 25-letniego mieszkańca gm. Ustrzyki Dolne. Młody mężczyzna miał przy sobie susz roślinny. Policyjny tester potwierdził, że jest to marihuana. Kilka dni później podjęte przez policjantów działania doprowadziły do zatrzymania 3 osób - dwóch mężczyzn i kobiety, w wieku od 17 do 24 lat.  Podczas wykonywanych czynności okazało się, że 19-letni mieszkaniec powiatu bieszczadzkiego miał przy sobie biały proszek. Także u jego 17-letniej znajomej policjanci zabezpieczyli biały proszek, susz roślinny i tabletkę. Trzecia z osób, 24-latek po przesłuchaniu został zwolniony do domu.

W pierwszy dzień wiosny funkcjonariusze zatrzymali kolejne dwie osoby - kobietę i mężczyznę w wieku 18 lat. Oboje to mieszkańcy naszego powiatu. W trakcie kontroli okazało się, że mają przy sobie substancje z suszem roślinnym. Dodatkowo w trakcie przeszukania domu kobiety, policjanci znaleźli susz roślinny.

 

W miniony piątek policjanci uzyskali informację, że dwóch mieszkańców powiatu bieszczadzkiego może posiadać narkotyki. 16 i 21-latek posiadali substancję zabronioną w postaci kryształków. Jeden z mężczyzn w swoim domu miał krzew konopi indyjskich, wagę oraz młynek. Do tej sprawy zatrzymano także 40-letnią mieszkankę powiatu sanockiego i 20-letniego mieszkańca powiatu leskiego. U kobiety policjanci zabezpieczyli susz roślinny, natomiast u mężczyzny kryształki.

W sumie ustrzyccy policjanci, zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, zatrzymali 12 osób. Po przesłuchaniach wszystkie osoby zostały zwolnione.

Sprawa jest rozwojowa, po wykonaniu wszystkich czynności, będzie można rozstrzygnąć, kto i jakiej treści zarzuty usłyszy.

 

 

 

Źródło: KPP Ustrzyki Dolne

MJ

Zdjęcia (3)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe