Wspaniała wiadomość dla studentów PWSZ w Sanoku!

  • 29.03.2019, 11:10 (aktualizacja 29.03.2019, 12:51)
  • MJ

Podziel się:

Oceń:

Wspaniała wiadomość dla studentów PWSZ w Sanoku!
Po jednolitych studiach magisterskich z edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej od października tego roku w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku ruszają studia magisterskie na kierunku Mechanika i budowa maszyn!

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Jana Grodka w Sanoku uzyskała uprawnienia do prowadzenia kształcenia na kierunku Mechanika i budowa maszyn na poziomie studiów II stopnia (magisterskich) o profilu praktycznym.

Absolwent, realizując 4 semestralny cykl kształcenia na studiach magisterskich uzyska tytuł zawodowy magister inżynier. Będzie przygotowany do podjęcia pracy w przedsiębiorstwach przemysłu maszynowego, firmach zajmujących się wytwarzaniem i eksploatacją maszyn, jednostkach projektowych, konstrukcyjnych i technologicznych, a także związanych z organizacją, utrzymaniem produkcji i automatyzacją procesów technologicznych.

Planowane praktyki i wyjazdy studyjne, również zagraniczne pozwolą na praktyczne zastosowanie uzyskanej wiedzy teoretycznej oraz zapoznanie się studenta z rzeczywistymi procesami jakie zachodzą w środowisku przemysłowym. Absolwent uzyska także umiejętność posługiwania się językiem angielskim na poziomie B2.

Interdyscyplinarny zakres wiedzy umożliwi absolwentom zatrudnienie, m.in. w: biurach konstrukcyjnych i projektowych, działach utrzymania ruchu maszyn, laboratoriach badawczo-rozwojowych, kontroli jakości, działach przygotowania i realizacji oraz nadzoru produkcji, działach remontowych, działach gospodarki magazynowej, planowaniu i monitoringu dostaw. Absolwent będzie także przygotowany do podjęcia samozatrudnienia poprzez założenie własnej działalności gospodarczej oraz podjęcia studiów III stopnia.

Rekrutacja elektroniczna kandydatów rozpocznie się 1 czerwca 2019 r.

 

Źródło: PWSZ

MJ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe