Zespół mażoretek VIVID z Jaćmierza znowu na podium!

  • 01.04.2019, 09:14
  • MK

Podziel się:

Oceń:

Zespół mażoretek VIVID z Jaćmierza znowu na podium! materiały nadesłane
30 marca 2019r. odbył się X Podkarpacki Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Tanecznych „ZŁOTY GRYF” w Dębicy.

Grupa juniorek z zespołu VIVID wywalczyła „BRĄZOWY GRYF” plasując się na III miejscu, a kapitanka Oliwia Niemiec jako jedna z trzech docenionych spośród setek uczestników sięgnęła po indywidualne WYRÓŻNIENIE.

Mażoretki z Jaćmierza rywalizowały z zespołami z dużych, w większości miejskich ośrodków kulturalnych. Poziom występów wszystkich grup był bardzo wysoki, a kategoria, w której przyszło im konkurować wymagająca. Dziewczęta zaprezentowały się z tańcem mażoretkowym w kategorii, w której można było zobaczyć różne formy taneczne, tj. taniec współczesny, teatralny, hip hop, jazz i inne. Mażoretki z Jaćmierza wystawiły dwie grupy do zmagań konkursowych: kadetki MINI VIVID i juniorki VIVID. Pomimo olbrzymiej konkurencji, jury spośród kilkudziesięciu zespołów wskazało juniorki VIVID jako zdobywcę „BRĄZOWEGO GRYFU”.

Sukcesy mażoretek z Jaćmierza nie byłyby możliwe bez wytrwałej pracy i opieki Pani instruktorki Pauliny Baran i Pani Lucyny Najsarek. Jednak częste i dalekie wyjazdy na prestiżowe konkursy nie miałyby miejsca bez zaangażowania pana Dariusza Pisuli – prezesa Ochotniczej Straży Pożarnej w Jaćmierzu, przy której funkcjonuje zespół. Jest to człowiek, który doskonale rozumie potrzebę rozwoju kulturalnego, promuje dziecięce i młodzieżowe talenty, służy radą i pomocą, a przede wszystkim wspiera finansowo.  

 

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

MK

Zdjęcia (6)


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Aśka
Aśka 02.04.2019, 17:17
Gratulacje!!!!!!!!
Krystian
Krystian 01.04.2019, 15:27
Czadowe dziewczyny. Ja im kibicuję
Ela
Ela 01.04.2019, 11:31
Brawo dziewczynki! Gratuluję!

Pozostałe