ZAŁUŻ: Tu niedawno stał ich dom [ZDJĘCIA+VIDEO]

  • 03.04.2019, 17:43
  • MK

Podziel się:

ZAŁUŻ: Tu niedawno stał ich dom [ZDJĘCIA+VIDEO] Fot. Patryk Oberc
Wspaniała wiadomość dla rodziny Rakoczych, których dom spłonął niespełna 2 tygodnie temu - Jest dla nich tymczasowy dom!

Sanocka firma zajmująca się usługami geodezyjno-projektowymi postanowiła pomóc rodzinie Rakoczych, którzy stracili cały swój dobytek podczas pożaru domu 24 marca. Zdeklarowali, że wykonają projekt nowego domu i pomogą załatwić wszelkie formalności związane z rozpoczęciem budowy. 
 

W tej chwili wszystkie najpotrzebniejsze artykuły rodzina ma już zapewnione - bardzo dziękują za wszelkie darowane ubrania, bieliznę pościelową, koce, ręczniki itp. Teraz potrzeba będzie się skupić na sprzętach do domu, typu pralka, lodówka czy kuchenka. 
Aby nie dublować tych wszystkich sprzętów rodzina prosi wpierw o kontakt i ustalenie co aktualnie jest a czego jeszcze brak. Można dzwonić lub pisać do naszej redakcji. 

Nr konta na które można wpłacać pieniądze dla rodziny Rakoczych :

 16 8642 1184 2018 0024 7144 0012

O zdarzeniu pisaliśmy tutaj: https://www.korsosanockie.pl/wiadomosci/5562,z-ostatniej-chwili-pozar-domu-w-zaluzu-zdjecia

https://www.korsosanockie.pl/wiadomosci/5583,jeszcze-wczoraj-tutaj-stal-ich-dom-akcja-pomocy-dla-pogorzelcow-z-zaluza-zdjeciafilm

 

MK

Zdjęcia (5)Pozostałe