Dzisiaj ruszyła aplikacja "Blisko" dostarczająca informacje lokalne

  • 04.04.2019, 09:39 (aktualizacja 04.04.2019, 12:08)
  • MJ

Podziel się:

Oceń:

Dzisiaj ruszyła aplikacja "Blisko" dostarczająca informacje lokalne sisms
Aplikacja Blisko umożliwi bycie na bieżąco z interesującymi nas lokalnymi informacjami.

SISMS Sp. z o. o. stworzyła wyspecjalizowany system teleinformatyczny Samorządowy Informator SMS (SISMS), który od samego początku był projektowany pod kątem obsługi Jednostek Samorządów Terytorialnych. System służy do bezpośredniego ostrzegania i informowania mieszkańców poprzez wysyłanie wiadomości na telefony komórkowe.

System SISMS został stworzony, aby dostarczać informacje dotyczące życia lokalnego. Mieszkańcy, turyści, studenci mogą na bieżąco być informowani o sprawach, które ich interesują. Nadawcy w systemie SISMS mogą powiadamiać na trzy sposoby m.in przez aplikację BLISKO (jak i również wiadomości SMS lub e-mail)

 

BLISKO zrzesza największą liczbę nadawców, należą do nich m.in. urzędy gmin i miast, spółki energetyczne, wodociągowe i różne podmioty ważne dla mieszkańców.

Wpisz w aplikacji swoją, lub inną interesującą Cię miejscowość. BLISKO zaproponuje Ci nadawców z tego obszaru, a Ty zdecydujesz z jakich serwisów tematycznych będą mogli przesyłać do Ciebie informacje. O otrzymaniu informacji aplikacja powiadomi Cię tak, jak przy nadejściu SMS-a.

 

 

MJ

Zdjęcia (5)


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Sanoczanin
Sanoczanin 04.04.2019, 16:25
SUPER !!
W końcu coś nowoczesnego i przydatnego :-)
Tak trzymać!!

Pozostałe