Trening otwarty Samuraj Sanok [VIDEO]

  • 04.04.2019, 22:59
  • MK

Podziel się:

Oceń:

otwarty_trening_samuraj_sanok.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Mieliśmy dziś okazję popatrzeć jak trenują sanockie Samuraje pod czujnym okiem trenera Artura Szychowskiego.

"Podjąć się ćwiczenia sztuki walki to znaczy obrać sobie nową drogę życia. Zrozumiesz, że twój charakter i twoja osobowość mają większe znaczenie niż fizyczna siła i umiejętności" - jak powiedział Bushi Matsumura. 

Często od sportowców słyszymy stwierdzenie, że na treningach kładzie się nacisk na kształtowanie cech charakteru, takich jak cierpliwość, wytrwałość, koncentracja a kondycję i sprawność wypracowuje się niejako przy okazji. 
Tak też jest w kickboxingu, rozwija on w sposób holistyczny 
umiejętności fizyczne takie jak: siła, szybkość, wytrzymałość, gibkość, poczucie rytmu. Dodatkowo rozwijający cechy psychiczne m.in. panowanie nad stresem, poczucie własnej wartości, czy pewność siebie. 

Samuraje pokazali nam to wszystko dzisiaj podczas treningu. Każdy z trenujących podchodzi z pełnym skupieniem i powagą do wykonywanych ćwiczeń, wszystko na 100%.

Czeka nas prawdziwa sportowa uczta podczas Mistrzostw Polski w Kickboxingu 26-28 kwietnia w Sanoku.
Mistrzostwa mistrzostwami, jednak trzeba wspomnieć, że już w sobotę 6 kwietnia, dwaj młodzi Samuraje Adam Tutak i Miłosz Baran wyruszają do Nowego Targu zdobyć Mistrzostwo Polski LOW KICK.

Trzymamy mocno za nich kciuki i czekamy na zwycięstwo.

 

MK

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe