UWAGA: Oblali kwasem i strzelali do psa - Apel o pomoc w leczeniu Huga!

  • 05.04.2019, 09:55 (aktualizacja 16.04.2019, 00:42)
  • MK
Podziel się:
Oceń:
UWAGA: Oblali kwasem i strzelali do psa - Apel o pomoc w leczeniu Huga! materiały nadesłane
Bestialstwo człowieka wobec zwierząt sięga zenitu. To, co spotkało Huga przechodzi ludzkie pojęcie.

Dr. Radosław Fedaczyński z Ośrodka Rehabilitacji Zwierząt Chronionych w Przemyślu, opowiedział nam w dużym skrócie historię pieska, którego podjął się leczenia. 

Hugo to 7 letni pies z Bydgoszczy . Został znaleziony na jednej z Polskich wsi . Błąkał się . Stowarzyszenie z tamtych okolic nie było w stanie sprostać Jego leczeniu a  i lekarze  tamtejsi nie potrafili mu pomóc.  W karcie zapisano : oblany kwasem , bity , wygłodzony . Doktor Radosław Fedaczyński zgodził się pomóc Hugo. Podczas badań i prześwietleń okazało się że Hugo ma jeszcze w swoim ciele 10 śrutów. Strzelano z bliskiej odległości , co dowodzi że zamiarem było to, by go po prostu zabić. 

 Jego obecny stan nie pozwala na operacje , najpierw musimy go wzmocnić oraz  podleczyć skórę która jest w stanie ciężkim . Hugo jest też w dużej traumie, kontakt  z nim jest utrudniony - potrzebuje behawioralnej terapii. Zwierzę przechodzi codziennie zabiegi, kąpiele dermatologiczne, badania krwi. podejrzewamy u niego również tarczycę - więc kolejne dawki leków. Potrzeby są są ogromne. Dr. Fedaczyński opiekuje się Hugiem bezpłatnie, jednak środki pieniężne ośrodka są ograniczone. 

Stąd apel do wszystkich, którzy są w stanie pomóc, o wsparcie człowieka o wielkim sercu, jakim jest Pan Radosław! 

WPŁAT MOŻNA DOKONYWAĆ:

https://ssl.dotpay.pl/payment/index.php

Santander Bank Polska S.A :: 27 1500 1634 1216 3005 4390 0000
Tytułem: HUGO
Pomóż nam za pomocą:
Przelewy z zagranicy Swift: WBKPPLPP
Ośrodek Rehabilitacji Zwierząt Chronionych
ul. Zamoyskiego 15, 37-700 Przemyśl

 

POMÓŻMY HUGO ZNOWU UWIERZYĆ W LUDZI! 

 

 


 

MK

Zdjęcia (3)

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Incognito
Incognito 12.04.2019, 11:20
Poszło

Pozostałe