"Trzeźwy Poranek" na Podkarpaciu - 40 kierowców straciło prawo jazdy!

  • 09.04.2019, 09:41 (aktualizacja 09.04.2019, 10:32)
  • MJ

Podziel się:

Oceń:

"Trzeźwy Poranek" na Podkarpaciu - 40 kierowców straciło prawo jazdy! pixabay
Podkarpaccy policjanci złapali 53 pijanych kierowców. To wynik wzmożonych kontroli w ramach działań "Trzeźwy poranek". Funkcjonariusze sprawdzili trzeźwość ponad 21 tys. kierowców i zatrzymali 40 praw jazdy.

Wczoraj od rana podkarpaccy policjanci prowadzili działania „Trzeźwy poranek”. Funkcjonariusze wyposażeni w przenośne urządzenia do badania stanu trzeźwości prowadzili akcję, której celem była poprawa bezpieczeństwa użytkowników dróg i eliminowanie z ruchu tych, którzy stwarzają realne zagrożenia, a przede wszystkim nietrzeźwych kierowców. Policjanci skontrolowali w tym czasie 21270 kierowców.

Funkcjonariusze ujawnili 53 kierujących, którzy wcześniej pili alkohol. U 25kierowców badanie wykazało ponad 0,5 promila i poniosą oni odpowiedzialność za popełnione przestępstwo. Pozostałych 28 kierujących odpowie za wykroczenie. W czasie działań policjanci zatrzymali także 40 praw jazdy.

 

Źródło: KPP

MJ

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Mietek spod sklepu
Mietek spod sklepu 12.04.2019, 11:37
Ja to najpierw walnem se litra, 4 mocne fulle zombek czosku i cebule.
Zadeyn alkomat nie wyczuje

Pozostałe