BIESZCZADY: Świętujemy 15 lat zmian na Podkarpaciu!

  • 10.04.2019, 12:10 (aktualizacja 10.04.2019, 12:28)
  • MJ

Podziel się:

Oceń:

BIESZCZADY: Świętujemy 15 lat zmian na Podkarpaciu! pixabay
To już 15 lat! 15 lat zmian na Podkarpaciu, 15 lat zmian w Polsce, ale też 15 lat zmian w życiu każdego z nas – dzięki Funduszom Europejskim. Dokładnie 1 maja 2004 r. Polska przystąpiła do Unii Europejskiej!

 

1.05.19 r.:

Obraz może zawierać: tekst

W 15 rocznicę akcesji Polski do Unii Europejskiej  Zmieniamy Podkarpackie z RPO wraz z Bieszczadzki Park Narodowy zapraszają do wspólnego świętowania na wydarzeniu: Europa otwarta dla wszystkich – 15 lat zmian na Podkarpaciu
 

W sercu Bieszczad przy Centrum Promocji Leśnictwa w Mucznem wspólnie z Nadleśnictwem Stuposiany przygotowano dla Was moc atrakcji!
Dla miłośników sportu odbędą się konkurencje w różnych kategoriach wiekowych. Gry edukacyjne Bieszczadzkiego Parku Narodowego to oferta dla fanów natury. Będą też wycieczki piesze i konne do zagrody żubrów. Będzie też słodka niespodzianka! I wiele, wiele innych ciekawych aktywności, z których z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Całe wydarzenie zakończą klimatyczne koncerty – jednak jeśli jesteście ciekawi, kto wystąpi i co jeszcze wymyśliliśmy – musicie śledzić wydarzenie!

WYDARZENIE [KLIK]


Data: 1.05.19 r., godz. 14:30 – 21:30

Miejsce: Centrum Promocji Leśnictwa w Mucznem, Muczne 2

 

 

2.05.19 r.

Obraz może zawierać: tekst

Zostańcie jeszcze jeden dzień! EkoFundusze w Bieszczadach – 15 lat zmian na Podkarpaciu to kolejne wydarzenie zorganizowane na terenie Bieszczadzkiego Parku Narodowego.

Tym razem z atrakcjami przeniesiemy się do Wołosatego, na parking Bieszczadzkiego Parku Narodowego.
I tym razem nie zabraknie różnorodnych możliwości na spędzenie całego dnia na świeżym bieszczadzkim powietrzu!
Quest, przejażdżki na hucułach, przejażdżki bryczką, gry edukacyjne i konkursy – a wszystkie z nagrodami, pokazy multimedialne, aż po….RAJD ROWEROWY na trasie Wołosate – Bereżki. Musicie przyznać, że brzmi to niezwykle interesująco, więc nie może Was i tutaj zabraknąć!

WYDARZENIE [KLIK]


Data: 2.05.19 r., godzina 11:00 – 18:00

Miejsce: Parking w Wołosatem

MJ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe