Szkoły w Zagórzu zawiesiły strajk nauczycieli!

  • 12.04.2019, 14:53 (aktualizacja 12.04.2019, 15:33)
  • MJ

Podziel się:

Oceń:

Szkoły w Zagórzu zawiesiły strajk nauczycieli!
W czwarty dzień protestu nauczycieli w szkołach należących do gminy Zagórz nauczyciele zawiesili strajk. Lekcje odbywają się normalnie.

W Zagórzu do strajku przystąpiły dwie szkoły: Szkoła Podstawowa nr 2 w Nowym Zagórzu oraz Szkoła Podstawowa nr 1 na Starym Zagórzu.

Nie wszyscy nauczyciele z dwóch szkół wyrazili chęć do udziału w proteście, tylko część grona pedagogicznego strajkowała. Uczniowie nawet pomimo panującego strajku mieli zapewnioną stałą opiekę, frekwencja jednak była bardzo niska. 

Egzaminy gimnazjalne we wszystkich placówkach przebiegały bez przeszkód. 

Już od 11 kwietnia w szkołach w gminie Zagórz lekcje dydaktyczne odbywały się normalnie. Strajk został zawieszony. 

 

 

MJ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe