Motocykliści utopili marzannę. Wiosenny zlot miłośników jednośladów [ZDJĘCIA]

  • 15.04.2019, 09:07
  • Redakcja

Podziel się:

Oceń:

Motocykliści utopili marzannę. Wiosenny zlot miłośników jednośladów [ZDJĘCIA] Podkarpacka Policja
Ponad 2 tysiące motocyklistów spotkało się na wiosennym zlocie miłośników jednośladów zorganizowanym w Rzeszowie. Uczestnicy spotkania topiąc Marzannę - przywitali wiosnę, wymieniali się także doświadczeniami. Nad bezpieczeństwem motocyklistów czuwali policjanci.

Słoneczna aura towarzyszyła motocyklistom, którzy spotkali się dziś przy Hali Podpromie. Ponad 2 tysiące miłośników jednośladów przyjechało do Rzeszowa, by przywitać wiosnę. Nad bezpieczeństwem uczestników zlotu czuwali funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie i Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. Policjanci przypominali o zasadach bezpieczeństwa i rozdawali odblaski.

Będąc uczestnikami ruchu drogowego musimy pamiętać o przestrzeganiu przepisów, a zwłaszcza o bezpiecznym zachowaniu się wobec innych kierujących. Zasady te dotyczą wszystkich - kierowców samochodów, kierujących jednośladami i pieszych. Wypadki z udziałem motocyklistów są niestety dość częste. W zderzeniu z samochodem motocykliści mają znacznie mniejsze szanse.

W związku z rozpoczęciem sezonu motocyklowego policjanci apelują do motocyklistów o bezpieczną i rozważną jazdę, o unikanie ryzykownych manewrów, przestrzeganie przepisów ruchu drogowego oraz stosowanie się do zasady ograniczonego zaufania wobec innych użytkowników dróg. Natomiast kierowcom samochodów przypominamy, że motocykliści to równorzędni uczestnicy ruchu. Na drogach nie powinno dochodzić do rywalizacji.

Redakcja

Zdjęcia (9)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe