Via Carpathia po raz pierwszy na liście priorytetowych inwestycji UE

  • 18.04.2019, 14:30
  • MJ

Podziel się:

Oceń:

Via Carpathia po raz pierwszy na liście priorytetowych inwestycji UE Zdjęcie ilustracyjne
Wczoraj w Parlamencie Europejskim po wielu latach zabiegów udało się doprowadzić do nowelizacji rozporządzenia ws. funduszu Łącząc Europę, w którym został uwzględniony szlak Via Carpathia.

Porozumienie zostało osiągnięte w drodze trójstronnych negocjacji pomiędzy Parlamentem, Radą i Komisją. „To zagwarantuje finansowanie tej strategicznej dla Polski i Europy drogi na jej transgranicznych odcinkach jak np. Rzeszów-Barwinek ze środków unijnych. To wielki dzień dla szlaku Via Carpathia” – mówi Tomasz Poręba - Poseł do Parlamentu Europejskiego

 

 

MJ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe