Komendant Bieszczadzkiego OSG ds. granicznych ma nowego Zastępcę

  • 19.04.2019, 08:20
  • Redakcja
Podziel się:
Oceń:
Komendant Bieszczadzkiego OSG ds. granicznych ma nowego Zastępcę BiOSG
17 kwietnia w Komendzie Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej w Przemyślu, odbyła się uroczysta zbiórka z okazji powołania nowego Zastępcy Komendanta Bieszczadzkiego OSG ds. granicznych. Funkcję tę objął ppłk SG Józef Burchała.

Od dnia 15 kwietnia rozkazem personalnym Komendanta Głównego Straży Granicznej, funkcję Komendanta ds. granicznych w Bieszczadzkim OSG pełni ppłk SG Józef Burchała.

Z mundurem Straży Granicznej związany jest od 1999 roku, kiedy to rozpoczął służbę jako starszy kontroler na przejściu granicznym w Barwinku. Tam przechodząc przez poszczególne szczeble kariery zawodowej, doszedł do stanowiska zastępcy komendanta Placówki. Kolejno, służbę pełnił w Placówce SG w Rzeszowie Jasionce - jako zastępca komendanta tej Placówki. W 2016 r. powierzono mu stanowisko komendanta Placówki SG w Sanoku, a po trzech latach – naczelnika Wydziału Granicznego w Bieszczadzkim Oddziale SG w Przemyślu.

W trakcie uroczystego spotkania z kadrą kierowniczą, nowemu zastępcy został wręczony symboliczny buzdygan jako przechodnia oznaka szarży oficerskiej.

Ppłk SG Józef Burchała zastąpił na stanowisku zastępcy płk. SG Adama Pacuka, który został mianowany na stanowisko Komendanta Centrum Szkolenia SG w Kętrzynie.

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe