SANOK: Apel do mieszkańców osiedli. Podczas Świąt zwróćcie uwagę na odpady komunalne!

  • 19.04.2019, 14:47
  • MJ

Podziel się:

Oceń:

SANOK: Apel do mieszkańców osiedli. Podczas Świąt zwróćcie uwagę na odpady komunalne!
Burmistrz miasta Sanoka zwraca się z prośbą o zwrócenie uwagi na prawidłowe postępowanie z odpadami komunalnymi, szczególnie w okresie świątecznym.

W tym czasie wszyscy wytwarzamy większą ilość odpadów i ich niewłaściwe zagospodarowanie powoduje przepełnienie pojemników i zanieczyszczenie miejsc przeznaczonych do ich gromadzenia. Zalegające odpady przy pojemnikach nie są najlepszą wizytówką nas, mieszkańców, a przecież tak niewiele potrzeba, aby nasze osiedla nie wyglądały przez okres przerwy świątecznej jak „dzikie wysypiska”.

Dlatego postarajmy się i segregujmy odpady, przecież to nie jest trudne i czasochłonne. Na przykład pudełka kartonowe można zgiąć i złożyć, tak aby miały jak najmniejszą objętość, i dopiero wtedy wrzucić do niebieskiego pojemnika.

Burmistrz podjął działania w kwestii czystości na osiedlach z prezesami dużych Spółdzielni, którzy poinformowali, że dołożą starań aby zadbać o estetykę, szczególnie w okresie świątecznym.

 

 

Burmistrz Miasta Sanoka
Tomasz Matuszewski

MJ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe