Kłusownik ujęty na łowisku w Hłomczy

  • 20.04.2019, 18:09
  • MJ
Podziel się:
Oceń:
Kłusownik ujęty na łowisku w Hłomczy
Patrol Społecznej Straży Rybackiej wraz z policją ujęli kłusownika na łowisku PZW w Hłomczy.

W dniu 19.04 podczas prowadzonej kontroli na łowisku PZW w Hłomczy strażnicy ujawnili szereg wykroczeń z ustawy o rybactwie śródlądowym i regulaminu łowiska tj. Brak uprawnień do połowu ryb, połów na żywca, na niewymiarową wzdręgę, spożywanie alkoholu, używanie słów wulgarnych.

Mężczyzna (kłusownik) zostanie ukarany wysokim mandatem karnym przez PSR w razie odmowy przyjęcia mandatu odpowie przed Sądem Rejonowym w Sanoku.

W dwóch innych przypadkach wędkarze nie dokonali wpisu do rejestru połowu ryb, spożywali alkohol. Zostaną również ukarani mandatami karnymi

 

 

Źródło: SSR Sanok

MJ

Zdjęcia (8)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe