Ustrzyki Dolne walczą o Podwórko Nivea!

  • 24.04.2019, 07:30
  • MK

Podziel się:

Oceń:

58974304_612737979244031_5522548148393738240_n.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Chcesz się bawić? To jest sposób! Wejdź z na stronę i zagłosuj! - zachęcają dzieci w filmie promującym głosowanie na Podwórko Nivea jakie może powstać przy Hali Sportowej w Ustrzykach Dolnych.
W filmie wzięły udział dzieci z Żłobka w Ustrzykach Dolnych. Pokazały, że w naszym mieście talenty i kreatywność rozwijaja się już od najmłodszych lat. Podwórko Nivea to niecodzienny plac zabaw, dzięki któremu najmłodsi mieszkańcy naszego miasta, będą mieli okazję do rozwijania zdolności i pobudzanie pomysłowości. 
Podwórko NIVEA to niesamowite miejsce, gdzie najmłodsi z naszego miasta, gminy oraz Ci którzy będą tu wypoczywać razem ze swoimi rodzinami będą mogli aktywnie spędzać czas i rozwijać swoje talenty!
 
Ustrzyki Dolne już nie raz pokazały, że potrafią  się jednoczyć, jeśli mowa o wspólnych działaniach. Jednym z przykładów jest zdobycie funduszy na promocję w Turnieju Miast czy  Serenadowego Kącika zabaw na Oddziale Dziecięcym w ustrzyckim Szpitalu. Wierzymy, że uda się i tym razem! 
Głosowanie trwa do 20 czerwca 2019, godz. 23:59
Codziennie 1 osoba może oddać 1 głos.
Aby zagłosować należy zarejestrować się i zalogować na stronie www.podworko.nivea.pl i oddać głos na Ustrzyki Dolne


Bezpośredni link do głosowania na USTRZYKI DOLNE : KLIK!

 
 
MK

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
ma
ma 28.05.2019, 16:21
Brak jeszcze informacji, że z każdego komputera (jednego IP) można dziennie oddać 5 głosów. A więc powinna głosować cała rodzina. Taki piękny film, ale mieszkańcy się nie popisali, szkoda :(

Pozostałe