BRZOZÓW: Edward Marszałek i Kazimierz Nóżka o żubrze i niedźwiedziu

  • 25.04.2019, 15:09
  • MJ

Podziel się:

Oceń:

BRZOZÓW: Edward Marszałek i Kazimierz Nóżka o żubrze i niedźwiedziu
6 maja br. odbędzie się spotkanie muzealne w leśnikami Edwardem Marszałkiem i Kazimierzem Nóżką w Brzozowie zatytułowane „Leśny dwugłos o żubrze i niedźwiedziu”

Data: 6.05.19 r., godzina 17:30-19.30

Miejsce: Muzeum Regionalne im. Adama Fastnachta w Brzozowie, Rynek 10, 36-200 Brzozów


Podczas spotkanie będzie możliwość zdobycia autografu/dedykacji oraz nabycia m.in. książek: „Żubry z krainy połonin. 55 lat od powrotu w Bieszczady” Edwarda Marszałka i Kajetana Perzanowskiego, „Niedźwiedzica z Baligrodu i inne historie Kazimierza Nóżki” Marcina Szumowskiego, najnowszego tomiku poezji Edwarda Marszałka „Dębiną, buczyną, połoniną” oraz płyty „Szepty gór” Mariusza Wdowina z tekstami poetyckimi Edwarda Marszałka.

 

Obraz może zawierać: 2 osoby

MJ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe