SANOK: Gala Finałowa Mistrzostw K-1 Rules [ZDJĘCIA+VIDEO]

  • 28.04.2019, 21:50
  • MK

Podziel się:

Oceń:

SANOK: Gala Finałowa Mistrzostw K-1 Rules [ZDJĘCIA+VIDEO] fot. Tomasz Sowa / Patryk Oberc
Właśnie zakończył się ostatni decydujący dzień Mistrzostw Polski w K-1 Rules w Sanoku.

Podczas dzisiejszej gali, walkę wieczoru stoczył Kamil Rościński (Samuraj Sanok) z Wojciechem Kazieczko (Funfit Boxing Team Zielona Góra). Arena wrzała od okrzyków dopingujących zawodnika Samuraj Sanok. 
Walka była zacięta do ostatnich sekund, sędziowie uznali, że zwyciężył jednak Wojciech Kazieczko, Kamil Rościński zajmuje tym samym 2 miejsce w kategorii K-1 senior -67kg. 


Tak jak trener, Artur Szychowski wspominał wcześniej, to była bardzo interesująca walka. Kamil przed rokiem przegrał w półfinale z późniejszym złotym medalistą, właśnie z Wojciechem Kazieczko.
Kazieczko ma medale MŚ, ME i The World Games w K1, natomiast Kamil stał na podium MŚ w low kicku.  
Klub Samuraj Sanok zajmuje 3 miejsce wśród najlepszych klubów Mistrzostw z liczbą punktów: 12 (3-1-1)

Mistrzostwa Polski K1 Rules były ostateczną kwalifikacją do Kadry Polski Seniorów na rok 2019!

Oficjalne wyniki Mistrzostw 

K1 Rules / Senior [m] / +91kg

  1. Michał Bławdziewicz (Palestra Warszawa)
  2. Robert Dochód (KICKBOXING TEAM SEJNY)
  3. Patryk Proszek (FUNFIT BOXING TEAM Zielona Góra)
  4. Karol Grzesiuk (FIGHTGYM GDYNIA)
  5. Armen Avagyan (FIGHTGYM GDYNIA)
  6. Kryspin Kalski (FIGHTGYM GDYNIA)
  7. Daniel Szych (Fight Gym Lublin)

K1 Rules / Senior [m] / -91kg

  1. Jarosław Zawodni (KO GYM Świebodzice)
  2. Mariusz Skupin (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
  3. Mateusz Kubiszyn (KKS Sporty Walki Poznań)
  4. Adrian Pacak (Rzeszowski Klub Sportów Walki)
  5. Łukasz Podstawski (KS OYAMA Rzeszów)
  6. Damian Biłas (KS OYAMA Rzeszów)

K1 Rules / Senior [m] / -86kg

  1. Szczepan Stawiarski (Palestra Warszawa)
  2. Daniel Bralewski (Palestra Warszawa)
  3. Przemysław Kozioł (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
  4. Mateusz Janur (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
  5. Tomasz Konieczny (KS OYAMA Rzeszów)
  6. Mateusz Kopeć (Paco Team Mysłowice)
  7. Dominik Bala (Legion Głogów)

K1 Rules / Senior [m] / -81kg

  1. Bartosz Dołbień (Palestra Warszawa)
  2. Daniel Kolasiński (Palestra Warszawa)
  3. Arkadiusz Kaszuba (Rzeszowski Klub Sportów Walki)
  4. Rafał Kamiński (KICKBOXING TEAM SEJNY)
  5. Szymon Maj (KS FUX Zabrze)
  6. Kacper Kotecki (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  7. Alan kalski (FIGHTGYM GDYNIA)
  8. Emil Witkowski (AZS Politechnika Warszawska)

K1 Rules / Senior [m] / -75kg

  1. Kacper Muszyński (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
  2. Bartosz Guz (Fight Gym Lublin)
  3. Daniel Strzemiński (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
  4. Dominik Kaleta (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  5. Michał Burdan (Palestra Warszawa)
  6. Maciej Guz (Fight Gym Lublin)
  7. Piotr Sokół (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
  8. Mateusz Cimochowski (Klub Sportowy Thor Szkoła Walki Ełk)

K1 Rules / Senior [m] / -71kg

  1. Damian Piskorz (Hunter Gym Bydgoszcz)
  2. Maciej Markowski (Palestra Warszawa)
  3. Rafał Kosiarski (FIGHTER Nowa Sól)
  4. Krystian Topczewski (Ragnarok Białystok)
  5. Szymon Klimowicz (Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków)
  6. Patryk Ludorf (KICKBOXING TEAM SEJNY)
  7. Jacek Rzepecki (Klub Sportowy Shootboxer Mosina)
  8. Krzysztof Pyrka (Palestra Warszawa)

K1 Rules / Senior [m] / -67kg

  1. Wojciech Kazieczko (FUNFIT BOXING TEAM Zielona Góra)
  2. Kamil Rościński (Samuraj Sanok)
  3. Paweł Józefowicz (Stowarzyszenie Sportowe Fighter 1992 Wrocław)
  4. Mikołaj Kopaniszyn (Palestra Warszawa)
  5. Michał Benben (Gladiators Kick boxing Bełchatów)
  6. Mateusz Dąbrowski (Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica)
  7. Krzysztof Górski (Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica)
  8. Maciej Ważny (Kickboxing GAME OVER Lubaczów)

K1 Rules / Senior [m] / -63.5kg

  1. Przemysław Kacieja (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Kamil Krzyżaniak (Hunter Gym Bydgoszcz)
  3. Rafał Cyrankowski (Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica)
  4. Radosław Nowak (Klub Sportowy Shootboxer Mosina)
  5. Jakub Ogryzek (KSW Sokół Jarosław)

K1 Rules / Senior [m] / -60kg

  1. Michał Marszał (Golden Dragon Bydgoszcz)
  2. Mariusz Lach (Legion Głogów)
  3. Robert Soboń (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  4. Norbert Piotrowski (Stowarzyszenie Sportowe Fighter 1992 Wrocław)
  5. Krystian Bernatowicz (Stowarzyszenie Sportowe Fighter 1992 Wrocław)
  6. Piotr Kwiatkowski (KO Team Otwock)
  7. Michał Gwaj (Ragnarok Białystok)

K1 Rules / Senior [m] / -57kg

  1. Damian Roll (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  2. Cezary Osieł (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
  3. Przemysław Kmiecik (Fight Gym Lublin)

K1 Rules / Senior [m] / -54kg

  1. Tomasz Wojtak (Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków)
  2. Wojciech Sanecki (Husarz Czudec Kickboxing, Czudec)

K1 Rules / Senior [k] / -70kg

  1. Karolina Dziedzic-Gruszowska (UKS Diament Pstrągowa)
  2. Paulina Ludviček (KS Gym Fight Wrocław)
  3. Natalia Panas (Palestra Warszawa)

K1 Rules / Senior [k] / -65kg

  1. Magdalena Rak (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
  2. Pola Rogala (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
  3. Agata Fijałkowska (UKS Sanda Płock)

K1 Rules / Senior [k] / -60kg

  1. Emilia Czerwińska (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Sylwia Kaliś (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  3. Natalia Stelmowska (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
  4. Dagmara Hojnowska (KS Gym Fight Wrocław)
  5. Joanna Pawlik (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  6. Aleksandra Piętka (KT Legia Warszawa)

K1 Rules / Senior [k] / -56kg

  1. Ewa Pietrzykowska (Palestra Warszawa)
  2. Paulina Saczuk (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
  3. Klara Kleczkowska (KT Legia Warszawa)
  4. Barbara Nalepka (Stowarzyszenie Sportowe Fighter 1992 Wrocław)
  5. Aneta Kopeć (Samuraj Sanok)
  6. Alicja Rybczyńska (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  7. Ewa Sobiło (KS OYAMA Rzeszów)
  8. Katarzyna Świzdor (KSW Sokół Jarosław)

K1 Rules / Senior [k] / -52kg

  1. Gabriela Kuzawińska (X Fight Piaseczno)
  2. Żaneta Cieśla (Legion Głogów)
  3. Martyna Stefaniak (KS Czerwony SMOK Poznań)
  4. Karolina Rozyn (Fight Gym Lublin)

K1 Rules / Senior [k] / -48kg

  1. Dagmara Tchorek (Palestra Warszawa)
  2. Kamila Gołębiewska (Fight Club Radzymin (Wołomin)
  3. Ewa Boś (SKF Boksing Zielona Góra)
  4. Marlena Tomczyk (Viktoria Szydłowiec)

K1 Rules / Junior starszy [m] / -91kg

  1. Damian Inglot (Samuraj Sanok)
  2. Wiktor Bławat (FIGHTGYM GDYNIA)
  3. Dawid Tomczak (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)

K1 Rules / Junior starszy [m] / -86kg

  1. Filip Zawłocki (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  2. Hubert Izydorkiewicz (Striker Turek)

K1 Rules / Junior starszy [m] / -81kg

  1. Bartosz Dołoto (Klub Sportowy Thor Szkoła Walki Ełk)
  2. Gabriel Biernacki (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
  3. Mikołaj Snopek (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  4. Bartosz Gocel (Viktoria Szydłowiec)
  5. Adrian Gwadera (Gladiators Kick boxing Bełchatów)

K1 Rules / Junior starszy [m] / -75kg

  1. Karol Kwiatek (Waleczna Lubelszczyzna Lublin)
  2. Jakub Rymarowicz (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
  3. Jakub Szarnecki (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  4. Jakub Zimoch (SKF Boksing Zielona Góra)

K1 Rules / Junior starszy [m] / -71kg

  1. Dawid Siek (KS Sporty Walki Piła)
  2. Kacper Zaborski (Viktoria Szydłowiec)
  3. Mikołaj Mądzik (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  4. Tomasz Lasota (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  5. Szymon Leszczyński (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)

K1 Rules / Junior starszy [m] / -67kg

  1. Adrian Koszałka (Fight Gym Lublin)
  2. Kacper Adamczewski (KS Gym Fight Wrocław)
  3. Marcin Konieczny (KS OYAMA Rzeszów)
  4. Norbert Robak (Fight Gym Lublin)
  5. Dawid Szwagierek (Ragnarok Białystok)
  6. Klaudiusz Goss (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  7. Daniel Majka (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz)

K1 Rules / Junior starszy [m] / -63.5kg

  1. Miłosz Hołodniuk (Puncher Wrocław)
  2. Jakub Tymiński (Hunter Gym Bydgoszcz)
  3. Dawid Trepczyński (ASW Fighter Mogilany)
  4. Gracjan Rzepa (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
  5. Rafał Kuźma (KSW Sokół Jarosław)

K1 Rules / Junior starszy [m] / -60kg

  1. Adrian Gunia (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  2. Bartłomiej Mietliński (Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice)
  3. Krystian Rozkosz (Paco Team Mysłowice)
  4. Wojciech Urbanowicz (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  5. Dominik Matusz (Oświęcimski Klub Karate)

K1 Rules / Junior starszy [m] / -57kg

  1. Dawid Ruszkowski (MLKS Spider Złotów)
  2. Adrian Dziubałtowski (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)

K1 Rules / Junior starszy [m] / -54kg

  1. Piotr Woźniak (KS Sporty Walki Piła)
  2. Filip Lis (Palestra Warszawa)

K1 Rules / Junior starszy [k] / +70kg

  1. Justyna Ciborska (GSWW Najemnik Gliwice)

K1 Rules / Junior starszy [k] / -70kg

  1. Nikola Błąkała (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
  2. Iza Wołos (KICKBOXING TEAM SEJNY)
  3. Magda Gołębowska (Łaski Klub Sztuk Walki)

K1 Rules / Junior starszy [k] / -65kg

  1. Julia Gierejko (Ragnarok Białystok)
  2. Estera Morawska (ASW Fighter Mogilany)

K1 Rules / Junior starszy [k] / -60kg

  1. Martyna Kierczyńska (Legion Głogów)
  2. Aleksandra Polińska (Ragnarok Białystok)
  3. Weronika Kukuczka (Nowotarski Klub Sportow Walki)
  4. Wiktoria Widuła (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
  5. Julia Adamczewska (KS Czerwony SMOK Poznań)
  6. Wiktoria Wojciechowska (Klub Sportowy Shootboxer Mosina)

K1 Rules / Junior starszy [k] / -56kg

  1. Beata Affek (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  2. Paulina Grzegórska (Łaski Klub Sztuk Walki)
  3. Anna Dudek (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
  4. Aleksandra Białek (Legion Głogów)
  5. Sandra maria Sidorowicz (KS Gym Fight Wrocław)

K1 Rules / Junior starszy [k] / -48kg

  1. Natalia Wajman (Legion Głogów)

K1 Rules / Junior mlodszy [m] / +81kg

  1. Adam Tutak (Samuraj Sanok)
  2. Mateusz Dzik (Viktoria Szydłowiec)
  3. Malek Shibli (JELENIOGÓRSKI KLUB SHIDOKAN KARATE)
  4. Hubert Nowak (SKF Boksing Zielona Góra)

K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -81kg

  1. Hubert Tarka (Viktoria Szydłowiec)

K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -75kg

  1. Patryk Kmita (Ragnarok Białystok)
  2. Hubert Kudra (Łaski Klub Sztuk Walki)

K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -71kg

  1. Piotr Kłyś (ASW Fighter Mogilany)
  2. Norbert Kiełek (Viktoria Szydłowiec)
  3. Mieszko Mastelerz (Gladiators Kick boxing Bełchatów)

K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -67kg

  1. Miłosz Baran (Samuraj Sanok)
  2. Piotr Durczyński (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  3. Bartosz Boniakowski (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  4. Dawid WOŹNIAK (Klub Sportowy Husaria Wieruszów)
  5. Olaf Strzelecki (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  6. K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -63.5kg
  7. Mateusz Foltyn (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  8. Michał Sudacki (Husarz Czudec Kickboxing, Czudec)
  9. Gabriel Sikora (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
  10. Kacper Łukaszewski (Samuraj Sanok)
  11. Fabian Jakubowski (Legion Głogów)
  12. Jakub Srebniak (Husarz Czudec Kickboxing, Czudec)

K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -60kg

  1. Gniewomir Herbst (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
  2. Mateusz Ścibak (Palestra Warszawa)
  3. Igor ZAWADZKI (FIGHTER Nowa Sól)
  4. Kamil Gunia (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  5. Marcel Drajer (MLKS Spider Złotów)

K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -57kg

  1. Stanisław Urbanowicz (Klub Sportowy Pretorium Poznań)

K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -54kg

  1. Oliwier Stelmach (MLKS Spider Złotów)
  2. Patryk OBERDA (FIGHTER Nowa Sól)
  3. Patryk Szulc (Striker Turek)

K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -51kg

  1. Stanisław Brzozowski (Palestra Warszawa)
  2. Szymon Cender (Viktoria Szydłowiec)

K1 Rules / Junior mlodszy [k] / +60kg

  1. Oliwia Gajewczyk (Klub Sportowy Thor Szkoła Walki Ełk)
  2. Weronika Barańska (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  3. Oliwia Mielczarek (AZS AWF Warszawa, Warszawa)
    Marta GABAS (Klub Sportowy Husaria Wieruszów)

K1 Rules / Junior mlodszy [k] / -60kg

  1. Wiktoria Czyżewska (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  2. Klaudia Hnat (Rzeszowski Klub Sportów Walki)

K1 Rules / Junior mlodszy [k] / -52kg

  1. Julia Wojtan (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  2. Patrycja Musiał (Husarz Czudec Kickboxing, Czudec)
  3. Dominika Chylińska (Oświęcimski Klub Karate)
  4. Nicole Wilczewska (Hunter Gym Bydgoszcz)

K1 Rules / Junior mlodszy [k] / -48kg

  1. Alicja Siebyła (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)

K1 Rules / Junior mlodszy [k] / -44kg

  1. Patrycja Pawikowska (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)

 

Najlepsi zawodnicy

Seniorka- Ewa Pietrzykowska (Palestra Warszawa) Senior - Kamil Rościński (Samuraj Sanok) Juniorka Starsza-Martyna Kierczyńska (Legion Głógów) Junior Starszy- Adrian Gunia (Dragon Starachowice) Juniorka Młodzsza-Oliwia Gajewczyk (KS Thor Szkoła Walki EłK) Junior Młodszy - Adam Tutak (Samuraj Sanok)
 

Najlepszy klub

1.Palestra Warszawa (6 - 5 - 2)
2.Klub Sportowy DRAGON Starachowice (6 - 1 - 1)
3.Samuraj Sanok [punktów: 12 (3 - 1 - 1)
4.Viktoria Szydłowiec (1 - 4 - 2)

Skład sędziowski

Sędzia główny - Krzysztof Kacperski.
Sędziowie punktowi Ryszard Zawistowski , Jerzy Bassa , Krzysztof Żychliński, Janusz Wielgosz, Cecylia Pudlicka, Waldemar Hajducki, Albin Pudlicki, Beata Sękowska, Józef Mazurek, Darek Matusik, Maciej Bajtel, Dominik Szymczak.
Delegat PZKB-Krzysztof Kaproń

 

Fotorelacja: Tomasz Sowa/Patryk Obrec

MK

Zdjęcia (166)


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Kibic
Kibic 29.04.2019, 07:29
Panie dyrektorze mosir czy pan zamierza kandydowac w najblizszych wyborach na burmistrza miasta Sanoka?
Panie burmistrzu ile kosztowalo wynagrodzenie prowadzacego gale? Czy ujmie pan to w sprawozdaniu kto placil? Z fb wynika ze jacys znajomi ????

Pozostałe