AKTUALIZACJA: Wzmożone patrole policji - "Majowy weekend 2019"

  • 02.05.2019, 09:20
  • MJ

Podziel się:

Oceń:

AKTUALIZACJA: Wzmożone patrole policji - "Majowy weekend 2019"
Długi weekend majowy niesie ze sobą wzmożony ruch na drogach, w związku z tym również większe niebezpieczeństwo. Policjanci dołożą wszelkich starań, by tegoroczna majówka była bezpieczna. W tym roku działania "Majowy Weekend 2019" rozpoczynają się dzisiaj i potrwają do niedzieli - 5 maja.

Przez kilka najbliższych dni na drogach naszego województwa może zrobić się tłoczno. Wiele osób korzystając z tych kilku dni wolnych od pracy, zdecyduje się wyjechać. Większy ruch panował będzie z pewnością na drogach wiodących do atrakcyjnych turystycznie miejscowości naszego regionu.

Od wtorku do niedzieli - 5 maja, podkarpaccy policjanci będą czuwać nad bezpieczeństwem podróżnych w ramach akcji "Majowy weekend 2019". Będą dbać, aby na głównych szlakach komunikacyjnych ruch pojazdów odbywał się płynnie. Szczególną uwagę zwrócą na przypadki nieprawidłowego wyprzedzania i wymuszania pierwszeństwa przejazdu, niekorzystania z pasów bezpieczeństwa oraz na to, jak w naszych samochodach przewożone są dzieci. Na pobłażliwość policjantów nie będą mogli liczyć kierowcy, którzy zdecydują się wsiąść za kierownicę po alkoholu.

Na drogach pojawi się więcej policyjnych patroli. Do służby skierowani zostaną między innymi policyjni motocykliści, radiowozy wyposażone w wideorejestratory, zarówno te oznakowane, jak i nieoznakowane. W miejscach szczególnie niebezpiecznych, kontrole prędkości będą ustawiane kaskadowo.

Statystyka akcji "Majowy weekend 2019"

  30.04 1.05 2.05 3.05 4.05 5.05 Razem
wypadki 6 0          
zabici 0 0          
ranni 6 0          
nietrzeźwi 9 6          

 

Artykuł będzie na bieżąco aktualizowany. 

MJ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe