Jak ciekawie spędzić czas – gdzie pojechać, co zobaczyć?

  • 30.04.2019, 22:53
  • Waldemar Szumny

Podziel się:

Oceń:

Jak ciekawie spędzić czas – gdzie pojechać, co zobaczyć?
Zapraszam do lektury i galerii zdjęć – co tydzień będę regularnie prezentował opisy ciekawych miejsc, które odwiedziłem podróżując po Polsce. Zamierzam przybliżać wybrane atrakcje naszego kraju, warte polecenia nie tylko na najbliższą majówkę, ale i na zbliżający się wielkimi krokami sezon wakacyjny.

Waldemar SzumnyCo ważne, wszystkie te obiekty zwiedziłem osobiście. Zapoznałem się z ich historią, będąc pod wrażeniem ich atrakcyjności i niezaprzeczalnego uroku – co za każdym razem udokumentowałem licznymi zdjęciami. Zobaczyłem miejsca i budowle zarówno historyczne – nawet z czasów piastowskich, jak również inwestycje współczesne – niedawno oddane do użytkowania, często wybudowane przy znaczącym wsparciu z funduszy unijnych.

Co pokażę?

Opiszę wiele interesujących przykładów z obszaru kultury, sportu, nauki, rekreacji i turystyki, m.in. ogrody zoologiczne, muzea, aquaparki, zamki, centra nauki, teatry. Niektóre z nich możliwe są do zwiedzenia przez mieszkańców Podkarpacia podczas weekendu, a niekiedy lepiej będzie zaczekać do okresu urlopowego. Cykl ten będę systematycznie kontynuował aż do końca roku. Być może dzięki temu uda mi się zachęcić Czytelników do osobistego zapoznania się z opisywanymi przeze mnie obiektami.

Uchylając nieco rąbka tajemnicy już dzisiaj, niejako na zachętę, zamieszczam kilka fotografii z różnych atrakcyjnych miejsc, gdzie można przyjemnie spędzić czas, relaksując się i wypoczywając przy okazji. A już wkrótce zapraszam do pierwszego tekstu o bardzo oryginalnej i pomysłowej Panoramie Racławickiej, znajdującej się we Wrocławiu.

Zdjęcia: Waldemar Szumny

Waldemar Szumny

Zdjęcia (12)

Białystok

Białystok

Białystok
Gdańsk

Gdańsk

Gdańsk
Gniezno

Gniezno

Gniezno
Kraków

Kraków

Kraków
Lublin

Lublin

Lublin
Malbork

Malbork

Malbork
Opole

Opole

Opole
Pieskowa Skała

Pieskowa Skała

Pieskowa Skała
Poznań

Poznań

Poznań
Tyniec

Tyniec

Tyniec
Wrocław

Wrocław

Wrocław
Zielona Góra

Zielona Góra

Zielona Góra

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe