Bieszczadzki Oddział SG doceniony przez Prezydenta RP

  • 05.05.2019, 10:40
  • MK
Podziel się:
Oceń:
Bieszczadzki Oddział SG doceniony przez Prezydenta RP fot. KPRP
Prezydent RP Andrzej Duda przekazał w darze Bieszczadzkiemu Oddziałowi SG Flagę Rzeczypospolitej Polskiej. Wyróżnienie jest wyrazem uznania za pełną poświęcenia służbę i pracę, a także za działalność społeczną funkcjonariuszy i pracowników oddziału.

Państwowe uroczystości z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej oraz Dnia Polonii i Polaków za granicą odbyły się na dziedzińcu Belwederu w Warszawie. W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele najwyższych władz państwowych, Parlamentu RP, instytucji centralnych, władz wojskowych, administracyjnych i samorządowych, duchowieństwa, korpusu dyplomatycznego, organizacji pozarządowych, środowisk kombatanckich, młodzieży szkolnej i akademickiej oraz zaproszonych gości.

W imieniu Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej z rąk Prezydenta RP Andrzeja Dudy flagę państwową odebrał Komendant płk SG Robert Rogoz.

W liście do funkcjonariuszy oraz pracowników Bieszczadzkiego Oddziału Prezydent RP napisał:

 „Eksponujcie ją Państwo z dumą i radością – jako manifestację oddania Polsce i wyraz naszej tożsamości. Jako symbol wspaniałego dorobku naszego narodu, który możemy rozwijać dzięki twórczemu pielęgnowaniu tradycji, kreatywności i fachowej wiedzy”. Niech stanowi inspirację do służby Ojczyźnie i drugiemu człowiekowi…”.

MK

Zdjęcia (3)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe