SANOK: Konkurs na realizację zajęć alternatyw sportowych i innych

  • 09.05.2019, 11:54 (aktualizacja 09.05.2019, 12:07)
  • MJ
Podziel się:
Oceń:
SANOK: Konkurs na realizację zajęć alternatyw sportowych i innych
Urząd Miasta zaprasza, kluby sportowe, które chcą realizować zajęcia alternatyw sportowych dla dzieci i młodzieży w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w roku 2019

Do składania swoich ofert na zajęcia sportowe z dopiskiem na kopercie ”Program alternatyw przez sport – 19”. Jednocześnie przypominamy również stowarzyszeniom i klubom realizującym inne niż sportowe zajęcia dla dzieci i młodzieży o możliwości składania swoich ofert z dopiskiem na kopercie.: „Program alternatyw- zajęcia inne – 19” Do wykorzystania łącznie przewidziano kwotę 60 000zł. Druki wniosków i oświadczeń można pobrać ze strony internetowej BIP Urzędu Miasta (Formularze i wnioski -> wnioski z wydziału spraw społecznych i obywatelskich-> alternatywy w ramach GPPiRPA). Oferty z wymaganymi załącznikami w zamkniętych kopertach opisanych hasłem ”Program Alternatyw… – w ramach GPPiRPA 19”, można składać do 20 maja 2019r. w Urzędzie Miasta Sanoka w Biurze Obsługi Klienta pokój 1. Rozpatrzenie obu konkursów nastąpi 23 maja 2019r. a następnie zawarte zostaną umowy na realizację zgłoszonych zadań. Zapraszamy do udziału w konkursie.

 

 

Źródło: sanok.pl

MJ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe