GMINA KOMAŃCZA: Most w Smolniku zamknięty. Mieszkańcy odcięci od głównej drogi [ZDJĘCIA+VIDEO]

  • 16.05.2019, 07:30
  • Redakcja
Podziel się:
Oceń:
GMINA KOMAŃCZA: Most w Smolniku zamknięty. Mieszkańcy odcięci od głównej drogi [ZDJĘCIA+VIDEO] materiały nadesłane
We wtorek Urząd Gminy w Komańczy poinformował o zamknięciu mostu "nr 2" w Smolniku.

Wyznaczono objazd przez drogę leśną Mików w stronę Woli Michowej. Służby ratownicze zostały poinformowane o zmianie ruchu i zamknięciu mostu.

Urząd Gminy w Komańczy opublikował informację: 

"W związku z zamknięciem mostu nr "2" w miejscowości Smolnik ,Urząd Gminy w Komańczy informuje, iż podejmowane są intensywne działania zmierzające do wznowienia ruchu na przedmiotowym moście. Decyzją Wójta Gminy Komańcza powołuje się specjalną komisję d/s nadzorowania prac remontowych oraz wyznaczenia ewentualnych,alternatywnych form przeprawy. O dalszych czynnościach Urząd Gminy będzie informować."

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Wczoraj do mieszkańców dotarła nieoficjalna jeszcze informacja, że planowane jest zamknięcie również drugiego mostu.
Ludzie obawiają się całkowitego odcięcia, przyznają również, że objazd drogą leśną przy takich warunkach pogodowych jest nie lada wyzwaniem. 

Redakcja

Zdjęcia (3)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe