Reprezentacja z Podkarpacia najlepsza w Polsce - "Konwój Cup 2019"!

  • 20.05.2019, 11:56
  • MJ
Podziel się:
Oceń:
Reprezentacja z Podkarpacia najlepsza w Polsce - "Konwój Cup 2019"!
W Białobrzegach odbyły się VI Mistrzostwa Polski Wydziałów Konwojowych Policji w Halowej Piłce Nożnej „Konwój Cup 2019” objęte Honorowym Patronatem Komendanta Głównego Policji. Zawody wygrała drużyna z KWP w Rzeszowie, a Krzysztof Weres reprezentujący Podkarpacie został wybrany najlepszym strzelcem.

Rywalizacja miała miejsce w na terenie hali sportowej w Białobrzegach. Organizatorem zawodów była Komenda Wojewódzka Policji zs. w Radomiu, która w ubiegły roku wygrała zawody w Wieliczce oraz Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów Województwa Mazowieckiego w Radomiu. W mistrzostwach wzięły udział reprezentacje wydziałów konwojowych z 15 komend wojewódzkich z całego kraju.

Zawody po trudnej rywalizacji wygrali policjanci z Wydziału Konwojowego KWP w Rzeszowie. Drugie miejsce zajął Wydział Konwojowy KWP w Poznaniu, a trzecie „konwojówka” z KWP w Katowicach. Najlepszym zawodnikiem zawodów został Marcin Karczyński z KWP w Poznaniu. Najlepszy strzelec, to Krzysztof Weres z KWP w Rzeszowie, a najlepszym bramkarzem okazał się Wojciech Dzura z KWP w Katowicach. Tytuł drużyny fair play uzyskało KWP w Gdańsku.

Puchary najlepszym drużynom wręczyli Zastępca Dyrektora Biura Prewencji KGP mł. insp. Piotr Kulesza, I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu mł. insp. dr hab. Zbigniew Mikołajczyk, Naczelnik Wydziału Konwojowego Biura Prewencji KGP podinsp. Wiesław Pietrzak, starosta białobrzeski Sylwester Korgul oraz burmistrz Białobrzegów Adam Bolek

MJ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe