Sanoczanka skończyła 100 lat !

  • 12.06.2019, 08:00
  • Redakcja

Podziel się:

Oceń:

Sanoczanka skończyła 100 lat ! Pani Aniela Rybczak
Pani Aniela Rybczak, sanoczanka, obchodziła 8 czerwca piękny jubileusz - 100 rocznicę urodzin!

Z tej okazji Panią Aniele Rybczak odwiedził burmistrz miasta Sanoka Tomasz Matuszewski wraz z Panią kierownik placówki terenowej KRUS w Sanoku, Gabrielą Bałut, aby złożyć serdeczne życzenia urodzinowe. 

 

Obraz może zawierać: 2 osoby, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją

 

Dziś, po raz kolejny już w tym roku miałam przyjemność złożyć życzenia z okazji setnych urodzin. Tym razem Pani Anieli Rybczak z Sanoka, która 8 czerwca ukończyła 100 lat życia!. Pogoda ducha i kondycja dostojnej Jubilatki na długo pozostaną w mojej pamięci. Życzę więc kolejnych pięknych rocznic, zdrowia i spełnienia największego życzenia o którym mi opowiadała - mówi Gabriela Bałut.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obraz może zawierać: 2 osoby, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją i garnitur

Sto Lat życia to czas, który na początku życiowej drogi wydaje się nie do osiągnięcia.
Jest to czas, kiedy można zebrać nieprawdopodobną mądrość i doświadczenie, przeżyć wiele szczęścia i radości, ale też wiele smutnych, dramatycznych chwil.
Długie życie jest skarbnicą dla młodszych pokoleń - Pani sędziwy wiek jest więc naszym wspólnym dziedzictwem.
Z okazji setnych Urodzin życzę Pani wielu lat w zdrowiu, szczęściu, radości, spędzonych w otoczeniu bliskich, rodziny i przyjaciół. - pisze Tomasz Matuszewski

 

 

 

 

 

 

 

Solenizantka otrzymała list z życzeniami od Mateusza Morawieckiego, prezesa Rady Ministrów.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

 

Droga solenizantko!

Proszę przyjąć od naszej redakcji również życzenia!

Z okazji tak podniosłego święta jakim jest 100 lecie urodzin, składamy na Pani ręce bukiet najwspanialszych życzeń: zdrowia, uśmiechu i szczęścia, radości każdego dnia oraz wszelkiej pomyślności!

Róż, Bukiet Róż, Kwiat, Pomarańczowy, Romans, Rose Kosz

Redakcja

Zdjęcia (5)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe