Wielki sukces! Spartanki w blasku złota! [ZDJĘCIA]

  • 12.06.2019, 11:30 (aktualizacja 12.06.2019, 15:20)
  • Źródło: materiały nadesłane

Podziel się:

Oceń:

Wielki sukces! Spartanki w blasku złota! [ZDJĘCIA]
9 czerwca trzy zawodniczki UKS Spartanie Zahutyń, wraz z trenerem Mirosławem Kaźmierczakiem, udały się do miejscowości Banino na II Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół w Fitness FIT-KIDS &FITNESS AEROBIC.

Dziewczynki zakończyły sezon znakomicie! Każda z nich wróciła z medalem.

Aktualne Mistrzynie Świata i Polski - Martynka Posadzka (kat. do lat 8) i Konstancja Iwańczyk (kat. do lat 12) nie zawiodły i stanęły na najwyższym podium zdobywając złote krążki. Zawodniczki reprezentowały również Szkołę Podstawową nr 1 w Sanoku.

Duże osiągnięciem może się pochwalić również siostra Konstancji Izabela Bednarz, która wystartowała po dłuższej przerwie spowodowanej kontuzją kolana i rywalizując z z zawodniczkami starszymi (kat do 8 lat) zdobyła brąz! Reprezentowała Niepubliczne Przedszkole Akademia Małego Geniusza w Sanoku.

To jeszcze nie koniec dobrych wiadomości. Dzień przed zawodami, trener i dwie zawodniczki Martynka i Konstancja, wystąpiły na oficjalnym otwarciu Mistrzostw Polski w Szermierce Juniorów do lat 14. Dziewczynki zostały zaproszone przez Panią Aleksandrę Kobielak z Akademii Fitness Sportowego Gdańsk.

Fitnesski zachwyciły publiczność! Trener, zawodniczki i rodzice są bardzo zadowoleni. Dziewczynki imponują swoimi umiejętnościami zachwycają i intensywnie pną się w górę. Życzymy im wielu dalszych sukcesów!

W tym samym czasie w Sanoku pozostałe Spartanki wystąpiły w PWSZ na Festiwalu Zabawy, zorganizowanym z okazji dnia dziecka, o czym pisaliśmy w artykule: Spartanki dały czadu! [ZDJĘCIA].

Źródło: materiały nadesłane

Zdjęcia (15)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe