Dewastacja nowej wiaty turystycznej w Bukowcu

  • 12.06.2019, 18:00 (aktualizacja 17.06.2019, 17:37)
  • redakcja

Podziel się:

Oceń:

Dewastacja nowej wiaty turystycznej w Bukowcu
Parę dni temu na facebook'u Nadleśnictwo Baligród, Lasy Państwowe pojawiły się bulwersujące zdjęcia, nieposzanowania nowej wiaty turystycznej w Bukowcu.

Ręce opadają...niestety. Nowa wiata turystyczna w Bukowcu pod Korbanią...zachwyt mieszkańców i turystów, jednak to, co się tam dzieje dalekie od naszych oczekiwań.
Podobny obiekt jest na Otaczarni w tzw. drugim Bukowcu i tam jeszcze nigdy nie było takiej sytuacji. Takich śmieci jak te nie zostawili turyści. - pisze Kazimierz Nóżka

 

Obraz może zawierać: niebo, drzewo, na zewnątrz i przyroda

 

Drodzy mieszkańcy warto zadbać o wspólne dobro...w takie miejsca zachodzą niedźwiedzie i inne dzikie zwierzęta...dla własnego bezpieczeństwa musimy się ogarnąć !!!! Posprzątaliśmy śmieci są przy kancelarii leśnictwa Polanki w Bukowcu nr 20. Wiemy już o organizatorach spotkania, których serdecznie pozdrawiamy i życzymy następnych miłych spotkań na łonie natury !!!! ;) Ale niesmak pozostał i opinia kiepska o wiosce w oczach turystów.- ostrzega Kazimierz Nóżka 

 

Obraz może zawierać: tekst

 

Fot. Roman Pasionek

redakcja

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe