Zobaczcie co nas czeka na Dniach Sanoka 2019!

  • 15.06.2019, 07:00
  • Źródło: sanok.pl

Podziel się:

Oceń:

Zobaczcie co nas czeka na Dniach Sanoka 2019!
Prezentujemy poniżej harmonogram imprez na "Dni Sanoka 2019"

Pierwsza impreza z okazji Dni Sanoka już 15 czerwca! Gościem Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji będzie Otylia Jędrzejczak, pływaczka i mistrzyni olimpijska, która w ramach programu OTYLIA SWIM TOUR poprowadzi warsztaty z dziećmi. Niedawno prawie setka dzieciaków z Podhala uczestniczyła w warsztatach z Otylią Jędrzejczak, które odbywały się w Nowym Targu, 15 czerwca podobnie będzie w Sanoku, w Centrum Rehabilitacji i Sportu.

 

19 czerwca zaplanowano otwarcie odkrytych basenów. Z tej okazji kolejna odsłona Dni Sanoka i zachęta do aktywnego spędzania czasu w obiektach Centrum Rehabilitacji i Sportu: od momentu zakończenia uroczystości otwarcia (godz. 13.00) przez 3 dni – 19, 20 i 21 czerwca – wstęp na baseny będzie wolny (jednorazowo na basenie może przebywać 1000 osób). Wejściówki będą do odebrania przy kasach w holu Centrum Rehabilitacji i Sportu.

 

Planowany jest start balonu z sanockiego Rynku. Niebawem zostanie ogłoszony konkurs, który wyłoni osobę – szczęśliwca, który wzbije się w przestworza i spojrzy na Sanok z lotu ptaka.

 

Od 5 do 7 lipca w skansenie – uczta dla miłośników kultury karpackiej i koncerty zespołów z Węgier, Ukrainy, Słowacji i Polski w ramach kolejnej edycji festiwalu „Karpaty – Góry Kultury”. W tym samym czasie na Rynku będą trwały imprezy związane z obchodami 25-lecia partnerstwa Sanoka i Reinheim.
 

 

„Stare kino w Ogrodach Biblioteki” to impreza zaplanowana na przełom lipca i sierpnia. W repertuarze m.in. projekcje przedwojennych komedii oraz archiwalne kroniki filmowe, tematycznie związane z Sanokiem.

 

10 i 11 sierpnia w centrum miasta odbędzie się kolejna edycja Jarmarku Ikon. Jarmarkowi będą towarzyszyły koncerty lokalnych zespołów, m.in. lirników, oraz koncert ekumeniczny.
 

 

W sierpniu ruszy kino plenerowe (dziedziniec Zamku), na sanockim Rynku zagości spektakl teatralny.

 

To nie wszystkie atrakcje tego lata. Szczegółowy program wkrótce!

Źródło: sanok.pl

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Misio
Misio 15.06.2019, 18:59
Plakat basenu kozacki. Że komuś wstyd nie było takie badziewie wypuścić.

Pozostałe