Jak przebiegł sezon 2018/2019 u Geo-Eko EKOBALL STAL SANOK?

  • 05.07.2019, 08:54 (aktualizacja 05.07.2019, 09:44)
  • MJ

Podziel się:

Oceń:

Jak przebiegł sezon 2018/2019 u Geo-Eko EKOBALL STAL SANOK? fot. Klub Sportowy Ekoball SANOK
Seniorzy z Geo-Eko EKOBALL STAL SANOK - IV liga - zaprezentowali na swoim fanpage'u "garść statystyk" z sezonu 2018/2019 oraz wstępny terminarz rozgrywek na rundę jesienną sezonu 2019/2020.

SENIORZY: Geo-Eko EKOBALL STAL SANOK

Mecze: 34 (14 zwycięstw – 12 remisów – 8 porażek)
Punkty: 54
Bramki: 49:30
_______________________________

Statystyki indywidualne:

Udział w meczach:

34/34 Sebastian Sobolak (2440 minut)
33/34 Piotr Krzanowski (2970 minut) 
33/34 Jakub Kokoć (2940 minut)
33/34 Karol Adamiak (2930 minut) 
32/34 Piotr Lorenc (2190 minut)
31/34 Jakub Ząbkiewicz (2350 minut)
31/34 Arkadiusz Femin (785 minut)
29/34 Konrad Kaczmarski (1480 minut)
28/34 Krystian Jaklik (1980 minut)
27/34 Łukasz Tabisz (2045 minut)
27/34 Szymon Słysz (1070 minut)
27/34 Dominik Pielech (1025 minut) 
26/34 Patryk Wójcik (1935 minut)
25/34 Bartosz Sieradzki (1525 minut)
20/34 Damian Niemczyk (780 minut)
18/34 Dawid Posadzki (470 minut)
16/17 Rafał Domaradzki (1260 minut)
12/17 Mateusz Kuzio (315 minut)
11/17 Gabriel Lusiusz (820 minut)
9/17 Damian Baran (705 minut)
7/34 Kacper Słysz (255 minut)
7/34 Dawid Gąsior (115 minut)
4/34 Sebastian Suszko (130 minut)
1/17 Rafał Michura (90 minut)
1/17 Adrian Milczanowski (45 minut)
1/17 Łukasz Gadomski (10 minut)

Bramki:

15– Sebastian Sobolak
7 – Piotr Lorenc
6– Mateusz Kuzio
4– Rafał Domaradzki
3 – Karol Adamiak, Bartosz Sieradzki
2 – Jakub Ząbkiewicz
1 – Szymon Słysz, Jakub Kokoć, Łukasz Tabisz, Arkadiusz Femin, Patryk Wójcik, Krystian Jaklik, Dominik Pielech, Damian Niemczyk

Bramki – Puchar Polski:

3 – Sebastian Sobolak
2 – Karol Adamiak, Rafał Domaradzki
1 – Konrad Kaczmarski, Damian Niemczyk, Dominik Pielech, Mateusz Kuzio, Szymon Słysz, Bartosz Sieradzki

Żółte kartki:

9 – Łukasz Tabisz, Jakub Ząbkiewicz
6 – Piotr Lorenc
5 –Jakub Kokoć
4 – Karol Adamiak, Szymon Słysz
3 – Damian Baran, Krystian Jaklik, Rafał Domaradzki, Piotr Krzanowski, Bartosz Sieradzki
2 – Damian Niemczyk, Patryk Wójcik, Konrad Kaczmarski, Sebastian Sobolak
1 – Gabriel Lusiusz, Mateusz Kuzio, Dominik Pielech
_______________________________

Relacje z rozegranych spotkań:

1. kolejka – EKOBALL STAL SANOK 2:0 BŁĘKITNI ROPCZYCE (11.08.2018)
Bramki: Piotr Lorenc, Sebastian Sobolak
Relacja: http://ekoball.pl/geo-eko-wiki-ekoball-stal-sanok-2-0-bleki…
Skrót video: https://www.youtube.com/watch?v=W6MRMUi_Qk0

2. kolejka – EKOBALL STAL SANOK 1:2 WISŁOK WIŚNIOWA (15.08.2018)
Bramka: Sebastian Sobolak
Relacja: http://ekoball.pl/geo-eko-ekoball-stal-sanok-12-wislok-wisn…
Skrót video: https://www.youtube.com/watch?v=qSu5_gBMnSQ

3. kolejka – POLONIA PRZEMYŚL 1:1 EKOBALL STAL SANOK (20.08.2018)
Bramka: Jakub Ząbkiewicz
Relacja: http://ekoball.pl/polonia-przemysl-geo-eko-wiki-ekoball-sta…

4. kolejka –EKOBALL STAL SANOK 0:0 WISŁOKA DĘBICA (25.08.2018)
Relacja: http://ekoball.pl/geo-eko-wiki-ekoball-stal-sanok-00-wislok…
Skrót video: https://www.youtube.com/watch?&v=dCuROIy0Vys

5. kolejka – KARPATY KROSNO 0:1 EKOBALL STAL SANOK (29.08.2018)
Bramka: Krystian Jaklik
Relacja: http://ekoball.pl/karpaty-krosno-0-1-ekoball-stal-sanok
Skrót video: https://www.youtube.com/watch?v=kstmOxsA-mc

6. kolejka – EKOBALL SANOK 3:0 SOKÓŁ KOLBUSZOWA DOLNA (1.09.2018)
Bramki: Karol Adamiak, Piotr Lorenc, Sebastian Sobolak
Relacja: http://ekoball.pl/geo-eko-wiki-ekoball-stal-sanok-30-sokol-…
Skrót video: https://www.youtube.com/watch?&v=0Taop3xGxXw

7. kolejka – PIAST TUCZEMPY 2:2 EKOBALL STAL SANOK (8.09.2018)
Bramki: Piotr Lorenc, Sebastian Sobolak
Relacja: http://ekoball.pl/piast-tuczempy-2-2-geo-eko-wiki-ekoball-s…

8. kolejka – EKOBALL STAL SANOK 2:0 PRZEŁOM BESKO (15.09.2018)
Bramki: Sebastian Sobolak, Piotr Lorenc
Relacja: http://ekoball.pl/geo-eko-wiki-ekoball-stal-sanok-20-przelo…
Skrót video: https://www.youtube.com/watch?v=ig6dVijA2cY

9. kolejka – ORZEŁ PRZEWORSK 1:7 EKOBALL STAL SANOK (22.09.2018)
Bramki: SebstianSobolak x3, Piotr Lorenc, Rafał Domaradzki, Dominik Pielech, Damian Niemczyk
Relacja: http://ekoball.pl/orzel-przeworsk-17-geo-eko-wiki-ekoball-s…
Skrót video: https://www.youtube.com/watch?v=j6jJZ71KVDI

10. kolejka – EKOBALL STAL SANOK 1:1 KS WIĄZOWNICA (29.09.2018)
Bramka: Jakub Ząbkiewicz
Relacja: http://ekoball.pl/geo-eko-wiki-ekoball-stal-sanok-11-ks-wia…
Skrót video: https://www.youtube.com/watch?v=rib2LeorwOM

11. kolejka – RZEMIEŚLNIK PILZNO 0:2 EKOBALL STAL SANOK (6.10.2018)
Bramki: Rafał Domaradzki x2
Relacja: http://ekoball.pl/rzemieslnik-pilzno-02-geo-eko-wiki-ekobal…

12. kolejka – EKOBALL STAL SANOK 2:2 IZOLATOR BOGUCHWAŁA (13.10.2018)
Bramki: Sebastian Sobolak, Bartosz Sieradzki
Relacja: http://ekoball.pl/geo-eko-wiki-ekoball-stal-sanok-22-izolat…
Skrót video: https://www.youtube.com/watch?v=A7ibbqWkCvg

13. kolejka – KORONA RZESZÓW 0:1 EKOBALL STAL SANOK (20.10.2018)
Bramka: Sebastian Sobolak
Relacja: http://ekoball.pl/korona-rzeszow-01-geo-eko-wiki-ekoball-st…

14. kolejka – EKOBALL STAL SANOK 3:1 STAL GORZYCE (27.10.2018)
Bramki: Sebastian Sobolak, Bartosz Sieradzki, Rafał Domaradzki
Relacja: http://ekoball.pl/geo-eko-wiki-ekoball-stal-sanok-31-stal-g…
Skrót video: https://www.youtube.com/watch?v=fdUmuAmj_BQ

15. kolejka – JKS JAROSŁAW 0:0 EKOBALL STAL SANOK (3.11.2018)
Relacja: http://ekoball.pl/jks-jaroslaw-00-geo-eko-wiki-ekoball-stal…

16. kolejka – EKOBALL STAL SANOK 1:0 SOKÓŁ NISKO (10.11.2018)
Bramka: Łukasz Tabisz
Relacja: http://ekoball.pl/geo-eko-wiki-ekoball-stal-sanok-10-sokol-…
Skrót video: https://www.youtube.com/watch?v=jE_jHDvbQFw

17. kolejka – IGLOOPOL DĘBICA 2:0 EKOBALL STAL SANOK (17.11.2018)
Relacja: http://ekoball.pl/igloopol-debica-2-0-ekoball-stal-sanok-17…

18. kolejka – BŁĘKITNI ROPCZYCE 2:0 EKOBALL STAL SANOK (9.03.2019)
Relacja: http://ekoball.pl/blekitni-ropczyce-20-geo-eko-ekoball-stal…
Skrót video: https://www.youtube.com/watch?v=ulvH3yhceus

19. kolejka – WISŁOK WIŚNIOWA 1:1 EKOBALL STAL SANOK (17.03.2019)
Bramka: samobój
Relacja: http://ekoball.pl/wislok-wisniowa-11-geo-eko-ekoball-stal-s…
Skrót video:https://www.youtube.com/watch?v=ev9PJwPNNbY

20. kolejka – EKOBALL STAL SANOK 0:1 POLONIA PRZEMYŚL (23.03.2019)
Relacja:http://ekoball.pl/ekoball-stal-sanok-0-1-polonia-przemysl-2…
Skrót video: https://www.youtube.com/watch?v=45-CNbcn2ec

21. kolejka –WISŁOKA DĘBICA 1:1 EKOBALL STAL SANOK (30.03.2019)
Bramka: Sebastian Sobolak
Relacja: http://ekoball.pl/wisloka-debica-11-geo-eko-ekoball-stal-sa…
Skrót video: https://www.youtube.com/watch?v=ev9PJwPNNbY

22. kolejka – EKOBALL STAL SANOK 1:2 KARPATY KROSNO (6.04.2019)
Bramka: Mateusz Kuzio
Relacja: http://ekoball.pl/geo-eko-ekoball-stal-sanok-12-karpaty-kro…
Skrót video: https://www.youtube.com/watch?v=nC_WP62cwgk

23. kolejka – SOKÓŁ KOLBUSZOWA DOLNA 0:3 EKOBALL STAL SANOK (13.04.2019)
Bramki: Szymon Słysz, Karol Adamiak, Sebastian Sobolak
Relacja: http://ekoball.pl/sokol-kolbuszowa-03-geo-eko-ekoball-stal-…

24. kolejka – EKOBALL STAL SANOK 3:0 PIAST TUCZEMPY (20.04.2019)
Bramki: Piotr Lorenc x2, Sebastian Sobolak
Relacja: http://ekoball.pl/geo-eko-ekoball-stal-sanok-30-piast-tucze…
Skrót video:https://www.youtube.com/watch?v=cvynMnhJCwA

25. kolejka – PRZEŁOM BESKO 0:0 EKOBALL STAL SANOK (27.04.2019)
Relacja: http://ekoball.pl/przelom-besko-00-geo-eko-ekoball-stal-san…

26. kolejka – EKOBALL SANOK 2:0 ORZEŁ PRZEWORSK (1.05.2019)
Bramki: Mateusz Kuzio x2
Relacja: http://ekoball.pl/geo-eko-ekoball-stal-sanok-20-orzel-przew…
Skrót video: https://www.youtube.com/watch?v=6Ts7Obz2vqc

27. kolejka – KS WIĄZOWNICA 1:1 EKOBALL STAL SANOK (5.05.2019)
Bramka: Bartosz Sieradzki
Relacja: http://ekoball.pl/ks-wiazownica-11-geo-eko-ekoball-stal-san…

28. kolejka – EKOBALL STAL SANOK 3:1 KS LEGION PILZNO (11.05.2019)
Bramki: Jakub Kokoć, Karol Adamiak, Mateusz Kuzio
Relacja: http://ekoball.pl/geo-eko-ekoball-stal-sanok-31-ks-legion-p…
Skrót video:https://www.youtube.com/watch?v=NENepWESD2c

29. kolejka – IZOLATOR BOGUCHWAŁA 2:0 EKOBALL STAL SANOK (18.05.2019)
Relacja: http://ekoball.pl/izolator-boguchwala-20-ekoball-stal-sanok…

30. kolejka – EKOBALL STAL SANOK 2:1 KORONA RZESZÓW (25.05.2019)
Bramka: Sebastian Sobolak, Arkadiusz Femin
Relacja: http://ekoball.pl/geo-eko-ekoball-stal-sanok-21-korona-rzes…
Skrót video:https://www.youtube.com/watch?v=oJ8wHJkoYRA

31. kolejka – STAL GORZYCE 1:1 EKOBALL STAL SANOK (29.05.2019)
Bramka: Patryk Wójcik
Relacja: http://ekoball.pl/remis-seniorow-zwyciestwo-trampkarzy-29-0…

32. kolejka – EKOBALL STAL SANOK 1:1 JKS JAROSŁAW (1.06.2019)
Bramka: Mateusz Kuzio
Relacja: http://ekoball.pl/geo-eko-ekoball-stal-sanok-11-jks-jaroslaw
Skrót:https://www.youtube.com/watch?v=MFgU-qEBdls

33. kolejka – SOKÓŁ NISKO 1:0 EKOBALL STAL SANOK (5.06.2019)
Relacja: http://ekoball.pl/sokol-nisko-1-0-geo-eko-ekoball-stal-sano…

34. kolejka – EKOBALL STAL SANOK 1:3 IGLOOPOL DĘBICA (15.06.2019)
Bramka: Mateusz Kuzio
Relacja: http://ekoball.pl/geo-eko-ekoball-stal-sanok-13-igloopol-de…
Skrót video: https://www.youtube.com/watch?v=cSMjCgBBpEY
_____________________________

Puchar Polski:

1. runda Okręgowego Pucharu Polski – SZAROTKA NOWOSIELCE 0:2 EKOBALL STAL SANOK (5.09.2018)
Bramki: Konrad Kaczmarski, Rafał Domaradzki
Relacja: http://ekoball.pl/szarotka-nowosielce-02-geo-eko-wiki-ekoba…

2. runda Okręgowego Pucharu Polski – BIESZCZADY USTRZYKI DOLNE 0:3 EKOBALL STAL SANOK (19.09.2018)
Bramki: Rafał Domaradzki, Damian Niemczyk, Sebastian Sobolak
Relacja: http://ekoball.pl/bieszczady-ustrzyki-dolne-03-geo-eko-wiki…


3. runda Okręgowego Pucharu Polski – SANOVIA LESKO 0:3 EKOBALL STAL SANOK(wo.) (3.10.2018)

Półfinał Okręgowego Pucharu Polski – ISKRA PRZYSIETNICA 1:3 EKOBALL STAL SANOK (10.04.2019)
Bramki: Karol Adamiak, Dominik Pielech, Sebastian Sobolak
Relacja: http://ekoball.pl/zwyciestwo-polfinale-okregowego-pucharu-p…

Finał Okręgowego Pucharu Polski – PRZEŁĘCZ DUKLA 1:2 EKOBALL STAL SANOK (8.05.2019)
Bramki: Sebastian Sobolak, Mateusz Kuzio
Relacja: http://ekoball.pl/final-okregowego-pucharu-polski-przelecz-…
Skrót video: https://www.youtube.com/watch?v=Z1KJElEkeXA

Półfinał Wojewódzkiego Pucharu Polski – SOKÓŁ SOKOLNIKI 3:3 (6:5 k.) EKOBALL STAL SANOK (22.05.2019)
Bramki: Karol Adamiak, Szymon Słysz, Bartosz Sieradzki
Relacja: http://ekoball.pl/polfinal-wojewodzkiego-pp-sokol-sokolniki…
_____________________________

Podsumowanie trenera Mateusza Ostrowskiego:

Cały sezon w naszym wykonaniu można podzielić na dwie części. Runda jesienna bardzo dobra pod względem gry i zdobyczy punktowej oraz runda wiosenna, której niestety nie możemy uznać za udaną. Wiele czynników wpłynęło zarówno na to, że cieszyliśmy się z dobrej dyspozycji w pierwszej części sezonu, jak i na to, że druga część nie była tak satysfakcjonująca. Cały sezon został dokładnie przeanalizowany i chcemy poprawić elementy, w których mamy rezerwy. Nie możemy powielać popełnionych błędów, wiemy co zrobić, by się one nie powtórzyły. Mam nadzieję, że wszyscy po okresie urlopowym wrócą do zajęć i wspólnie bez większych problemów, przepracujemy okres przygotowawczy. Na koniec chciałbym podziękować zawodnikom, sztabowi, zarządowi, sponsorom i kibicom za pierwszy wspólny sezon. Mam nadzieję, że kolejny spełni oczekiwania nas wszystkich.
________________________________

 

Terminarz rozgrywek "IV LIGA PODKARPACKA"
RUNDA JESIENNA

Start nowego sezonu już 10 sierpnia. Wczoraj drużyna Ekoball Stal Sanok poznała terminarz spotkań w rundzie jesiennej sezonu 2019/2020. Oto i on:

Kolejka 1 w dniach 10-08-2019/11-08-2019
1 Stal II Stalowa Wola - Stal II Mielec
2 MKS Start Pruchnik - Sokół Kolbuszowa Dolna
3 Głogovia Głogów Młp. - Karpaty Krosno 
4 Korona Rzeszów - KS Piast Tuczempy
5 KS Wiązownica - Błękitni Ropczyce
6 Ekoball Stal Sanok - KS Pilzno
7 Polonia Przemyśl - Igloopol Dębica
8 JKS Jarosław - Izolator Boguchwała
9 Partyzant Targowiska - Wisłok Wiśniowa

Kolejka 2 w dniach 15-08-2019
10 Stal II Mielec - Wisłok Wiśniowa
11 Izolator Boguchwała - Partyzant Targowiska
12 Igloopol Dębica - JKS Jarosław
13 KS Pilzno - Polonia Przemyśl
14 Błękitni Ropczyce - Ekoball Stal Sanok
15 KS Piast Tuczempy - KS Wiązownica
16 Karpaty Krosno - Korona Rzeszów
17 Sokół Kolbuszowa - Głogovia Głogów Młp.
18 Stal II Stalowa Wola - MKS Start Pruchnik

Kolejka 3 w dniach 18-08-2019
19 MKS Start Pruchnik - Stal II Mielec
20 Głogovia Głogów Młp. - Stal II Stalowa Wola 
21 Korona Rzeszów - Sokół Kolbuszowa 
22 KS Wiązownica - Karpaty Krosno 
23 Ekoball Stal Sanok - KS Piast Tuczempy
24 Polonia Przemyśl - Błękitni Ropczyce
25 JKS Jarosław - KS Pilzno
26 Partyzant Targowiska - Igloopol Dębica
27 Wisłok Wiśniowa - Izolator Boguchwała

Kolejka 4 w dniach 24-08-2019/25-08-2019
28 Stal II Mielec - Izolator Boguchwała 
29 Igloopol Dębica - Wisłok Wiśniowa 
30 KS Pilzno - Partyzant Targowiska 
31 Błękitni Ropczyce - JKS Jarosław 
32 KS Piast Tuczempy - Polonia Przemyśl 
33 Karpaty Krosno - Ekoball Stal Sanok 
34 Sokół Kolbuszowa - KS Wiązownica 
35 Stal II Stalowa Wola - Korona Rzeszów 
36 MKS Start Pruchnik - Głogovia Głogów Młp.

Kolejka 5 w dniach 28-08-2019
37 Głogovia Głogów Młp. - Stal II Mielec 
38 Korona Rzeszów - MKS Start Pruchnik 
39 KS Wiązownica - Stal II Stalowa Wola 
40 Ekoball Stal Sanok - Sokół Kolbuszowa
41 Polonia Przemyśl - Karpaty Krosno 
42 JKS Jarosław - KS Piast Tuczempy 
43 Partyzant Targowiska - Błękitni Ropczyce 
44 Wisłok Wiśniowa - KS Pilzno 
45 Izolator Boguchwała - Igloopol Dębica

Kolejka 6 w dniach 31-08-2019/01-09-2019
46 Stal II Mielec - Igloopol Dębica 
47 KS Pilzno - Izolator Boguchwała 
48 Błękitni Ropczyce - Wisłok Wiśniowa 
49 KS Piast Tuczempy - Partyzant Targowiska 
50 Karpaty Krosno - JKS Jarosław 
51 Sokół Kolbuszowa - Polonia Przemyśl 
52 Stal II Stalowa Wola - Ekoball Stal Sanok 
53 MKS Start Pruchnik - KS Wiązownica 
54 Głogovia Głogów Młp. - Korona Rzeszów

Kolejka 7 w dniach 07-09-2019/08-09-2019
55 Korona Rzeszów - Stal II Mielec 
56 KS Wiązownica - Głogovia Głogów Młp. 
57 Ekoball Stal Sanok - MKS Start Pruchnik 
58 Polonia Przemyśl - Stal II Stalowa Wola 
59 JKS Jarosław - Sokół Kolbuszowa 
60 Partyzant Targowiska - Karpaty Krosno 
61 Wisłok Wiśniowa - KS Piast Tuczempy 
62 Izolator Boguchwała - Błękitni Ropczyce 
63 Igloopol Dębica - KS Pilzno

Kolejka 8 w dniach 14-09-2019/15-09-2019
64 Stal II Mielec - KS Pilzno 
65 Błękitni Ropczyce - Igloopol Dębica 
66 KS Piast Tuczempy - Izolator Boguchwała 
67 Karpaty Krosno - Wisłok Wiśniowa 
68 Sokół Kolbuszowa - Partyzant Targowiska 
69 Stal II Stalowa Wola - JKS Jarosław 
70 MKS Start Pruchnik - Polonia Przemyśl 
71 Głogovia Głogów Młp. - Ekoball Stal Sanok 
72 Korona Rzeszów - KS Wiązownica

Kolejka 9 w dniach 21-09-2019/22-09-2019
73 KS Wiązownica - Stal II Mielec 
74 Ekoball Stal Sanok - Korona Rzeszów 
75 Polonia Przemyśl - Głogovia Głogów Młp. 
76 JKS Jarosław - MKS Start Pruchnik 
77 Partyzant Targowiska - Stal II Stalowa Wola 
78 Wisłok Wiśniowa - Sokół Kolbuszowa
79 Izolator Boguchwała - Karpaty Krosno 
80 Igloopol Dębica - KS Piast Tuczempy 
81 KS Pilzno - Błękitni Ropczyce

Kolejka 10 w dniach 28-09-2019/29-09-2019
82 Stal II Mielec - Błękitni Ropczyce 
83 KS Piast Tuczempy - KS Pilzno 
84 Karpaty Krosno - Igloopol Dębica 
85 Sokół Kolbuszowa - Izolator Boguchwała 
86 Stal II Stalowa Wola - Wisłok Wiśniowa 
87 MKS Start Pruchnik - Partyzant Targowiska 
88 Głogovia Głogów Młp. - JKS Jarosław 
89 Korona Rzeszów - Polonia Przemyśl 
90 KS Wiązownica - Ekoball Stal Sanok

Kolejka 11 w dniach 05-10-2019/06-10-2019
91 Ekoball Stal Sanok - Stal II Mielec 
92 Polonia Przemyśl - KS Wiązownica 
93 JKS Jarosław - Korona Rzeszów 
94 Partyzant Targowiska - Głogovia Głogów Młp. 
95 Wisłok Wiśniowa - MKS Start Pruchnik 
96 Izolator Boguchwała - Stal II Stalowa Wola 
97 Igloopol Dębica - Sokół Kolbuszowa 
98 KS Pilzno - Karpaty Krosno 
99 Błękitni Ropczyce - KS Piast Tuczempy

Kolejka 12 w dniach 12-10-2019/13-10-2019
100 Stal II Mielec - KS Piast Tuczempy 
101 Karpaty Krosno - Błękitni Ropczyce 
102 Sokół Kolbuszowa - KS Pilzno 
103 Stal II Stalowa Wola - Igloopol Dębica 
104 MKS Start Pruchnik - Izolator Boguchwała 
105 Głogovia Głogów Młp. - Wisłok Wiśniowa 
106 Korona Rzeszów - Partyzant Targowiska 
107 KS Wiązownica - JKS Jarosław 
108 Ekoball Stal Sanok - Polonia Przemyśl

Kolejka 13 w dniach 19-10-2019/20-10-2019
109 Polonia Przemyśl - Stal II Mielec 
110 JKS Jarosław - Ekoball Stal Sanok 
111 Partyzant Targowiska - KS Wiązownica 
112 Wisłok Wiśniowa - Korona Rzeszów 
113 Izolator Boguchwała - Głogovia Głogów Młp. 
114 Igloopol Dębica - MKS Start Pruchnik 
115 KS Pilzno - Stal II Stalowa Wola 
116 Błękitni Ropczyce - Sokół Kolbuszowa 
117 KS Piast Tuczempy - Karpaty Krosno

Kolejka 14 w dniach 26-10-2019/27-10-2019
118 Stal II Mielec - Karpaty Krosno 
119 Sokół Kolbuszowa - KS Piast Tuczempy 
120 Stal II Stalowa Wola - Błękitni Ropczyce 
121 MKS Start Pruchnik - KS Pilzno 
122 Głogovia Głogów Młp. - Igloopol Dębica 
123 Korona Rzeszów - Izolator Boguchwała 
124 KS Wiązownica - Wisłok Wiśniowa 
125 Ekoball Stal Sanok - Partyzant Targowiska 
126 Polonia Przemyśl - JKS Jarosław

Kolejka 15 w dniach 02-11-2019/03-11-2019
127 JKS Jarosław - Stal II Mielec 
128 Partyzant Targowiska - Polonia Przemyśl 
129 Wisłok Wiśniowa - Ekoball Stal Sanok 
130 Izolator Boguchwała - KS Wiązownica 
131 Igloopol Dębica - Korona Rzeszów 
132 KS Pilzno - Głogovia Głogów Młp. 
133 Błękitni Ropczyce - MKS Start Pruchnik 
134 KS Piast Tuczempy - Stal II Stalowa Wola
135 Karpaty Krosno - Sokół Kolbuszowa

Kolejka 16 w dniach 09-11-2019/10-11-2019
136 Stal II Mielec - Sokół Kolbuszowa 
137 Stal II Stalowa Wola - Karpaty Krosno 
138 MKS Start Pruchnik - KS Piast Tuczempy 
139 Głogovia Głogów Młp. - Błękitni Ropczyce 
140 Korona Rzeszów - KS Pilzno 
141 KS Wiązownica - Igloopol Dębica 
142 Ekoball Stal Sanok - Izolator Boguchwała 
143 Polonia Przemyśl - Wisłok Wiśniowa 
144 JKS Jarosław - Partyzant Targowiska

Kolejka 17 w dniach 16-11-2019/17-11-2019
145 Partyzant Targowiska - Stal II Mielec 
146 Wisłok Wiśniowa - JKS Jarosław 
147 Izolator Boguchwała - Polonia Przemyśl 
148 Igloopol Dębica - Ekoball Stal Sanok 
149 KS Pilzno - KS Wiązownica 
150 Błękitni Ropczyce - Korona Rzeszów 
151 KS Piast Tuczempy - Głogovia Głogów Młp. 
152 Karpaty Krosno - MKS Start Pruchnik 
153 Sokół Kolbuszowa - Stal II Stalowa Wola 
__________________________________

 

 

 

 

Źródło: Klub Sportowy Ekoball SANOK

MJ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe