"Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą" w Wołkowyi [ZDJĘCIA]

  • 11.07.2019, 06:33
  • MK

Podziel się:

Oceń:

"Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą" w Wołkowyi [ZDJĘCIA] KPP LESKO Akcja "Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą"
Lescy policjanci, wspierani przez funkcjonariuszy Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, prowadzili wczoraj w Wołkowyi działania w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo… nad wodą”. Przypominali najmłodszym turystom, jak należy się zachowywać, aby uniknąć zagrożeń podczas letniego wypoczynku.

Mając na celu poprawę bezpieczeństwa osób wypoczywających nad wodą, policjantki z Komendy Powiatowej Policji w Lesku wraz z asp. szt. Stanisławem Filipkiem z KWP w Rzeszowie przeprowadzili spotkanie na „Zielonej Plaży” w Wołkowyi z grupą dzieci wypoczywającą w Bieszczadach. Przypomnieli im o zasadach bezpiecznego wypoczynku w czasie wakacji, zwłaszcza nad wodą. Podczas spotkania w Wołkowyi, mundurowi informowali dzieci o zagrożeniach, jakie pojawić się mogą podczas zabawy na świeżym powietrzu, a także ostrzegali, jak unikać niebezpiecznych sytuacji. Po spotkaniu przeprowadzono kontrole niestrzeżonych kąpielisk na terenie powiatu.

Policyjne spotkania z najmłodszymi turystami są częścią kampanii przygotowanej przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji pn. „Kręci mnie bezpieczeństwo… nad wodą” oraz działań profilaktycznych „Bezpieczne wakacje 2019”.

MK

Zdjęcia (8)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe