Rodzina Beksińskich na zamkowym dziedzincu [FOTO]

  • 11.07.2019, 08:26
  • MJ

Podziel się:

Oceń:

Rodzina Beksińskich na zamkowym dziedzincu [FOTO] Fot. Patryk Oberc Na 15 planszach ukazały się nigdy niepublikowane zdjęcia rodziny Beksińskich.
W ramach obchodów Roku Beksińskiego, na zamkowym dziedzińcu przy Muzeum Historycznym w Sanoku pojawiła się nowa wystawa - zdjęć z rodzinnego archiwum rodziny Beksińskich.

 

„Beksińscy w Sanoku” to tytuł nowej wystawy plenerowej udostępnionej na dziedzińcu Zamku Królewskiego w Sanoku w ramach obchodów ROKU BEKSIŃSKIEGO. Dziesiątki nigdy niepublikowanych zdjęć z rodzinnego archiwum zasłużonego sanockiego rodu ‒ wybranych i rozmieszczonych tematycznie na 15 planszach ‒ według scenariusza dyrektora Wiesława Banacha. „Dynastia”, „Dom”, „Tajemniczy ogród”, „Ojciec i syn”, „Kim będzie?” „Ukochana”, „San”, „Powroty”, „Żegnajcie”… ‒ to tylko niektóre z obrazów przywracających klimat dawnego Sanoka ‒ pamięć osób i dni. Chwil słonecznych i tych mokrych od deszczu i łez. Serdecznie zapraszamy! - Muzeum Historyczne w Sanoku

 

 

 

MJ

Zdjęcia (22)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe