Uwaga! Poszukiwania zaginionej Kingi P. z Niebieszczan!

  • 30.07.2019, 10:50
  • Monika Jaklik

Podziel się:

Oceń:

Uwaga! Poszukiwania zaginionej Kingi P. z Niebieszczan!
Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Sanoku poszukują zaginionej Kingi P., 30-letniej mieszkanki Niebieszczan. Kinga P. ostatni raz była widziana 22 lipca 2019 r. w Sanoku, na ul. Rynek.

AKTUALIZACJA: Odnaleziono poszukiwaną Kingę P. z Niebieszczan!

 

Osoby, które znają miejsce pobytu zaginionej proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z najbliższą jednostką Policji. Wszelkie informacje mogące pomóc w odnalezieniu zaginionej prosimy zgłaszać do oficera dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Sanoku pod numer tel. 13 46 57 310, 311 lub u prowadzących poszukiwania tel. 13 46 57 326.

 

 

KPP Sanok

Monika Jaklik

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe