Fundusze Europejskie a rozwój potencjału Gminy Sanok

  • 02.08.2019, 14:24
  • red.

Podziel się:

Oceń:

Fundusze Europejskie a rozwój potencjału Gminy Sanok Gmina Sanok
Od 1 sierpnia w budynku Urzędu Gminy Sanok (na trzecim piętrze) można obejrzeć ciekawą wystawę przedstawiającą zrealizowane przez samorząd Gminy inwestycje.

– Prezentowe plansze zawierają najważniejsze informacje na temat projektów dofinansowanych w aktualnej perspektywie finansowej 2014-2020 w ramach Funduszy Europejskich oraz wybranych programów krajowych – mówi Paweł Wdowiak, zastępca wójta gminy Sanok. – W przypadku przedsięwzięć o charakterze inwestycyjnym, na planszach znajdują się zdjęcia przedstawiające stan infrastruktury „przed” i „po” zakończeniu inwestycji. Zestawienie archiwalnej oraz aktualnej dokumentacji fotograficznej dobitnie wskazuje korzyści wynikające ze skutecznego pozyskiwania środków finansowych przez samorząd.

Wystawa ma charakter objazdowy, będzie ją można zobaczyć w Wiejskich Domach Kultury i gminnych bibliotekach oraz 11 sierpnia w czasie XIII Kermeszu Karpackich Smaków w Mrzygłodzie.

W ramach projektu opracowany został także gminny folder informacyjno-promocyjny oraz zakładka na stronie internetowej www.gminasanok.pl. Całkowity koszt przedsięwzięcia wyniósł 10 tys. zł, z czego dofinansowanie stanowiło 8 tys. zł.

Projekt „Akcja Informacja – udział Funduszy Europejskich w procesie rozwoju potencjału Gminy Sanok” jest współfinansowany ze środków Funduszu Spójności z Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020.

 

Źródło: Gmina Sanok

red.

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe