Geo-Eko EKOBALL STAL SANOK vs. LEGION PILZNO

  • 06.08.2019, 16:00
  • Żródło: KS Ekoball SANOK

Podziel się:

Oceń:

Geo-Eko EKOBALL STAL SANOK vs. LEGION PILZNO Klub Sportowy Ekoball SANOK
W najbliższy piątek (9.08) o godzinie 19.00 odbędzie się IV-ligowy mecz seniorów: Geo-Eko EKOBALL STAL SANOK vs. LEGION PILZNO. Mecz otworzy "maraton ligowy sezonu 2019/2020".

Od jutra możliwość kupna karnetów na rundę jesienną - cena 75 zł - do nabycia w biurze Klubu (stadion Wierchy) lub w kasie przed meczem.

 

Harmonogram spotkań wszystkich zespołów ligowych KS EKOBALL STAL SANOK
 

SENIORZY – IV Liga Podkarpacka – trener Mateusz Ostrowski

09.08.2019 (piątek) – EKOBALL STAL SANOK : LEGION PILZNO, g. 19
15.08.2019 (śr.) – BŁĘKITNI ROPCZYCE : EKOBALL STAL SANOK, g.16
18.08.2019 (nd.) – EKOBALL STAL SANOK : PIAST TUCZEMPY, g 17
24.08.2019 (sb.) – KARPATY KROSNO : EKOBALL STAL SANOK, g.17
28.08.2019 (śr.) – EKOBAL STAL SANOK : SOKÓŁ KOLBUSZOWA, g.17
01.09.2019 (nd.) –STAL II STALOWA WOLA : EKOBALL STAL, g.11
07.09.2019 (sb.) – EKOBALL STAL SANOK : START PRUCHNIK, g.17
14.09.2019 (sb.) – GŁOGOVIA GŁOGÓW MŁP. : EKOBALL STAL, g.16
21.09.2019 (sb.) – EKOBALL STAL SANOK : KORONA RZESZÓW, g.16
29.09.2019 (nd.) – KS WIĄZOWNICA : EKOBALL STAL SANOK, g.15
05.10.2019 (sb.) – EKOBALL STAL SANOK : STAL II MIELEC, g.15
12.10.2019 (sb.) – EKOBALL STAL SANOK : POLONIA PRZEMYŚL, g.15
19.10.2019 (sb.) – JKS JAROSŁAW : EKOBALL STAL SANOK, g.15
26.10.2019 (sb.) – EKOBALL STAL : PARTYZANT TARGOWISKA, g.15
03.11.2019 (nd.) – WISŁOK WIŚNIOWA : EKOBALL STAL SANOK, g.14
09.11.2019 (sb.) – EKOBALL STAL : IZOLATOR BOGUCHWAŁA, g.13
16.11.2019 (sb.) – IGLOOPOL DĘBICA : EKOBALL STAL SANOK, g.11

Puchar Polski - I runda
04.09.2019 (śr.) - OSŁAWA ZAGÓRZ : EKOBALL STAL SANOK, g.17

 

JUNIORZY STARSI (r. 2002-03) – grupa B – trener Sebastian Jajko

18.08.2019 – STAL MIELEC : EKOBALL SANOK, godz. 11:00
24.08.2019 – EKOBALL SANOK : ORŁY RZESZÓW, godz. 11:00
27.08.2019 – SMS RESOVIA II RZESZÓW : EKOBALL SANOK, godz. 15:00
31.08.2019 – EKOBALL SANOK : MKS DAP DĘBICA, godz. 11:00
07.09.2019 – PRZEŁOM BESKO : EKOBALL SANOK, godz. 14:00
14.09.2019 – EKOBALL SANOK : GRYF MIELEC, godz. 10:00
21.09.2019 – POGOŃ SOKÓŁ LUBACZÓW : EKOBALL SANOK, godz. 11:00
28.09.2019 – EKOBALL SANOK : STAL MIELEC, godz. 11:00
05.10.2019 – ORŁY RZESZÓW : EKOBALL SANOK, godz. 11:00
12.10.2019 – EKOBALL SANOK : SMS RESOVIA II RZESZÓW, godz. 11:00
19.10.2019 – MKS DAP DĘBICA : EKOBALL SANOK, godz. 11:00
26.10.2019 – EKOBALL SANOK : PRZEŁOM BESKO, godz. 10:00
02.11.2019 – GRYF MIELEC : EKOBALL SANOK, godz. 10:00
09.11.2019 – EKOBALL SANOK : POGOŃ SOKÓŁ LUBACZÓW, godz. 11:00
 

JUNIORZY MŁODSI (r. 2003-04) – grupa B – trener Grzegorz Pastuszak

17.08.2019 – WISŁOKA DĘBICA : EKOBALL SANOK, godz. 13:00
24.08.2019 – CZARNI JASŁO : EKOBALL SANOK, godz. 14:00
27.08.2019 – EKOBALL SANOK : IGLOOPOL DĘBICA, godz. 16:00
01.09.2019 – BŁĘKITNI ROPCZYCE : EKOBALL SANOK, godz. 14:00
07.09.2019 – EKOBALL SANOK : RESOVIA II RZESZÓW, godz. 10:00
15.09.2019 – STAL II RZESZÓW : EKOBALL SANOK, godz. 14:00
21.09.2019 – EKOBALL SANOK : ZIOMKI KORONA RZESZÓW, godz. 10:00
28.09.2019 – EKOBALL SANOK : WISŁOKA DĘBICA, godz. 13:00
05.10.2019 – EKOBALL SANOK : CZARNI JASŁO, godz. 10:00
12.10.2019 – IGLOOPOL DĘBICA : EKOBALL SANOK, godz. 14:00
19.10.2019 – EKOBALL SANOK : BŁĘKITNI ROPCZYCE, godz. 11:00
26.10.2019 – RESOVIA II RZESZÓW : EKOBALL SANOK, godz. 10:30
02.11.2019 – EKOBALL SANOK : STAL II RZESZÓW, godz. 10:00
09.11.2019 – ZIOMKI KORONA RZESZÓW : EKOBALL SANOK, godz. 14:00
 

TRAMPKARZE STARSI (r. 2005) – grupa B – trener Jakub Jaklik

21.08.2019 – ORZEŁ PRZEWORSK : EKOBALL SANOK, godz. 18:00
24.08.2019 – EKOBALL SANOK : JKS JAROSŁAW, godz. 11:00
27.08.2019 – SMS JAROSŁAW : EKOBALL SANOK, godz. 15:00
31.08.2019 – APPN MIELEC : EKOBALL SANOK, godz. 16:00
07.09.2019 – EKOBALL SANOK : SIARKA TARNOBRZEG, godz. 12:00
14.09.2019 – IGLOOPOL DĘBICA : EKOBALL SANOK, godz. 11:00
21.09.2019 – EKOBALL SANOK : CZARNI JASŁO, godz. 12:00
28.09.2019 – EKOBALL SANOK : ORZEŁ PRZEWORSK, godz. 11:00
05.10.2019 – JKS JAROSŁAW : EKOBALL SANOK, godz. 11:00
12.10.2019 – EKOBALL SANOK : SMS JAROSŁAW, godz. 13:00
19.10.2019 – EKOBALL SANOK : APPN MIELEC, godz. 13:00
26.10.2019 – SIARKA TARNOBRZEG : EKOBALL SANOK, godz. 14:30
02.11.2019 – EKOBALL SANOK : IGLOOPOL DĘBICA, godz. 12:00
09.11.2019 – CZARNI JASŁO : EKOBALL SANOK, godz. 11:00
 

TRAMPKARZE MŁODSI (r. 2006) – grupa B – trener Dawid Romerowicz

18.08.2019 – DAP DĘBICA : EKOBALL SANOK, godz. 11:00
24.08.2019 – EKOBALL SANOK : SIARKA TARNOBRZEG, godz. 13:00
27.08.2019 – SMS JAROSŁAW : EKOBALL SANOK, godz. 17:30
31.08.2019 – EKOBALL SANOK : ORLIK PRZEMYŚL, godz. 13:00
07.09.2019 – STAL MIELEC : EKOBALL SANOK, godz. 14:30
14.09.2019 – EKOBALL SANOK : KARPATY KROSNO, godz. 12:00
21.09.2019 – SPEC ŁAŃCUT : EKOBALL SANOK, godz. 11:00
28.09.2019 – EKOBALL SANOK : DAP DĘBICA, godz. 13:00
05.10.2019 – SIARKA TARNOBRZEG : EKOBALL SANOK, godz. 13:00
12.10.2019 – EKOBALL SANOK : SMS JAROSŁAW, godz. 15:00
19.10.2019 – ORLIK PRZEMYŚL : EKOBALL SANOK, godz. 13:00
26.10.2019 – EKOBALL SANOK : STAL MIELEC, godz. 12:00
02.11.2019 – KARPATY KROSNO : EKOBALL SANOK, godz. 14:30
09.11.2019 – EKOBALL SANOK : SPEC ŁAŃCUT, godz. 13:0

 

MŁODZICY STARSI (r. 2007) – grupa B – trener Tomasz Mateja

21.08.2019 – EKOBALL SANOK : UKS SZÓSTKA JASŁO, godz. 11:30
24.08.2019 – EKOBALL SANOK : IGLOOPOL DĘBICA, godz. 15:00
27.08.2019 – RESOVIA RZESZÓW : EKOBALL SANOK, godz. 15:00
07.09.2019 – ORZEŁ PRZEWORSK : EKOBALL SANOK, godz. 11:00
10.09.2019 – EKOBALL SANOK : JKS JAROSŁAW, godz. 16:30
14.09.2019 – STAL RZESZÓW : EKOBALL SANOK, godz. 11:00
24.09.2019 – UKS SZÓSTKA JASŁO : EKOBALL SANOK, godz. 17:30
28.09.2019 – IGLOOPOL DĘBICA : EKOBALL SANOK, godz. 11:00
05.10.2019 – EKOBALL SANOK : RESOVIA RZESZÓW, godz. 13:30
20.10.2019 – EKOBALL SANOK : ORZEŁ PRZEWORSK, godz. 11:30
26.10.2019 – JKS JAROSŁAW : EKOBALL SANOK, godz. 11:00
02.11.2019 – EKOBALL SANOK : STAL RZESZÓW, godz. 14:00
 

MŁODZICY MŁODSI (r. 2008) – grupa C – trener Adam Florek

21.08.2019 - EKOBALL SANOK : UKS SZÓSTKA JASŁO, godz. 10:00
31.08.2019 – AP JASŁO : EKOBALL SANOK, godz. 11:00
07.09.2019 – EKOBALL SANOK : BENIAMINEK KROSNO, godz. 14:00
14.09.2019 – KARPATY KROSNO : EKOBALL SANOK, godz. 14:00
21.09.2019 – EKOBALL SANOK : AP SANOK, godz. 14:00
24.09.2019 – UKS SZÓSTKA JASŁO : EKOBALL SANOK, godz. 16:00
05.10.2019 – EKOBALL SANOK : AP JASŁO, godz. 12:00
12.10.2019 – BENIAMINEK KROSNO : EKOBALL SANOK, godz. 14:00
20.10.2019 – EKOBALL SANOK : KARPATY KROSNO, godz. 10:00
26.10.2019 – AP SANOK : EKOBALL SANOK, godz. 14:00

 

MŁODZICY (r.2007/2008) – OZPN KROSNO – grupa 1 - trenerzy Mateja/Florek

30.08.2019 – COSMOS NOWOTANIEC : EKOBALL SANOK, godz. 16:30
06.09.2019 – EKOBALL SANOK : SANOVIA LESKO, godz. 16:30
10.09.2019 – NELSON POLAŃCZYK : EKOBALL SANOK, godz. 16:30
13.09.2019 – EKOBALL SANOK : AP KOLEJARZ ZAGÓRZ, godz. 16:30
20.09.2019 – REMIX NIEBIESZCZANY : EKOBALL SANOK, godz. 16:30
27.09.2019 – EKOBALL SANOK : BUKOWSKO, godz. 16:30
04.10.2019 – VICTORIA PAKOSZÓWKA : EKOBALL SANOK, godz. 15:30
18.10.2019 – EKOBALL SANOK : MKS ARŁAMÓW USTRZYKI DOLNE, godz. 15:3

 

Pozostałe drużyny w kat. 
- Orlik Starszy (r.2009)
- Orlik Młodszy (r.2010)
- Żak Starszy (r. 2011)
- Żak Młodszy (r. 2012)
- Skrzat (r.2013 i mł.) 
uczestniczyć będą w turniejach piłkarskich.

Źródło: KS Ekoball SANOK

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe