Zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej od 1 września!

  • 13.08.2019, 16:30 (aktualizacja 13.08.2019, 16:38)
  • MK

Podziel się:

Oceń:

Zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej od 1 września! arch. Korso autobus MKS Sanok
Gmina Miasta Sanoka uprzejmie informuje P.T. Podróżnych, że od dnia 01.09.2019r. (NIEDZIELA) w rozkładzie jazdy komunikacji miejskiej w Sanoku zostają wprowadzone zmiany.
  • zmiana trasy przejazdu linii Nr „1”, która będzie przebiegała przez ul. Sienkiewicza
    i ul. Słowackiego, co pozwoli na dojazd m.in. do Przychodni Zdrowia Nafta –Med,
  • uruchomienie nowych linii Nr „3A” „4A” „50A”, które skomunikują dzielnicę Olchowce w tym „osiedle Nad Stawami” z placówkami służby zdrowia (szpital, przychodnie) oraz Centrum Rehabilitacji i Sportu w Sanoku,
  • zwiększenie częstotliwości kursowania linii Nr „5” i „6” oraz wydłużenie niektórych kursów linii „5” do przystanku Zagórz ul. Batorego (Wielopole).

Powyższe zmiany mają na celu spełnienie oczekiwań lokalnej społeczności, usprawnienie funkcjonowania poszczególnych linii komunikacyjnych, uwzględniając wnioski mieszkańców Sanoka i Zagórza oraz założenia zawarte w Projekcie NISKOEMISYJNY TRANSPORT MIEJSKI.

MK

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe