Na 3 projekty z Podkarpacia aż 2 zgarnęli Pozytywnie Zabiegani Sanok!

  • 14.08.2019, 21:39
  • MK

Podziel się:

Oceń:

Na 3 projekty z Podkarpacia aż 2 zgarnęli Pozytywnie Zabiegani Sanok! Pozytywnie Zabiegani Sanok Wywalczyli dotacje na dwa projekty w konkursie " Pro defensione, pro historia - młode stowarzyszenia na start"
Przypominamy, że w ramach ogólnopolskiego konkursu "Pro defensione, pro historia - młode stowarzyszenia na start”, Stowarzyszenie Pozytywnie Zabiegani przygotowało dwa projekty. „Ku pamięci Córek i Synów Pułku w 101 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości w 1918 r.” oraz „101 km NA 101 ROCZNICĘ ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI” - zgarnęli dotację na obydwa!

Chociaż środki jakie wywalczyliśmy nie są wielkie, to cieszymy się najbardziej z tego, że w ostatnim czasie daliśmy z siebie wszystko - komentują szczęśliwi i dumnie z siebie Pozytywnie Zabiegani. 

Ze strony naszej Redakcji serdecznie gratulujemy sukcesu i prawdziwego ducha walki - w jedności siła!
Dalej do przodu Pozytywnie Zabiegani Sanok!

Na stronie konkursu czytamy:

Komisja konkursowa " Pro defensione, pro historia - młode stowarzyszenia na start" zakończyła prace nad końcową oceną wniosków.

Końcowy rezultat to punkty otrzymane w I i II etapie oceny. Na ocenę w II etapie miał wpływ sondaż internetowy oraz ocena akcji promocyjnej przez komisję konkursową.

Najwięcej punktów otrzymały oferty z Sanoka, Lipnicy Murowanej i Iławy.

Gratulujemy wszystkim tym, których oferty otrzymają dofinansowanie naszego programu Pro defensione, pro historia Jednocześnie bardzo ubolewamy nad tym, że nie możemy wesprzeć wszystkich ofert, które do nas wpłynęły. Program jest zupełnie nowy i bezprecedensowy przez co dysponujemy dość ograniczonym budżetem. Zapewniamy jednak, że dołożymy wszelkich starań aby znów pozyskać środki z #FIO2020 by móc dalej wspierać Wasze aktywności proobronne, popularyzować polską historię oraz wzmacniać inicjatywy patriotyczne.

Pro defensione, pro historia - młode stowarzyszenia na start" to otwarty konkurs ofert dofinansowany przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich 2014-2020.

Oto obydwa zwycięskie projekty Zabieganych: 

 

 

MK

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe