BIESZCZADY: VIII edycja Festiwalu Doliny Sanu [ZDJĘCIA+VIDEO]

  • 18.08.2019, 13:24 (aktualizacja 18.08.2019, 18:20)
  • MK

Podziel się:

Oceń:

BIESZCZADY: VIII edycja Festiwalu Doliny Sanu [ZDJĘCIA+VIDEO] fot. Mirosław Piela VIII edycja Festiwalu Dolina Sanu
17 sierpnia w miejscowości Muczne w gminie Lutowiska w Bieszczadach, na terenie obiektu jakim jest Centrum Promocji Leśnictwa w Mucznym odbyła się VIII edycja Festiwalu Doliny Sanu pod hasłem BRZEGI.

Znamienne jest to, że festiwal odbył się tuż nad brzegiem potoku, przy wiacie znajdującej się na terenie hotelu. 

VIII edycja była realizowana tradycyjnie w poszerzonym gronie organizatorów i partnerów, gdyż oprócz DOLINY SANU oraz Siedliska Carpathia, w tym gronie znaleźli się także:

Leśny Kompleks Promocyjny „Lasy Bieszczadzkie”

Centrum Promocji Leśnictwa w Mucznem

Stowarzyszenie BIESZCZADZKIE TRASY NARCIARSKIE

Oraz

Nadleśnictwo Stuposiany

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

loadingŁaduję odtwarzacz...

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Jak zwykle dla Państwa zostały przygotowane doskonałe multimedialne diaporamy przyrodnicze wyświetlane na dużym ekranie zamontowanym na scenie oraz wspaniała muzyka na żywo w wykonaniu zaproszonych zespołów i gości.

Niezawodnie nas wspierające zespoły m.in. Orkiestra Świętego Mikołaja oraz Żmije, Pod StrzechąBez Cienia Ciszy również wzbogaciły wydarzenie swoim udziałem i zapewniły wysoki poziom artystyczny. Stałe elementy z poprzednich lat – konkursy, wystawa i kiermasz rękodzieła, literatury i wyrobów kulinarnych –  towarzyszyły przybyłym gościom przez cały festiwalowy dzień.

Tradycyjnie, jak w ostatnich latach, festiwal był promowany przez unikatowy plakat oraz festiwalową koszulkę i ciekawe pamiątki edukacyjne przygotowane przez Leśny Kompleks Promocyjny „Lasy Bieszczadzkie”.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji i relacji video.

MK

Zdjęcia (32)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe