Mini Turniej w Trepczy

  • 26.08.2019, 13:17
  • MJ

Podziel się:

Oceń:

Mini Turniej w Trepczy fot. Gmina Sanok
Mini Turniej odbył się 22 sierpnia na obiekcie sportowym ,,Orlik” w Trepczy. W zawodach udział wzięły 3 drużyny : Fc Football Trepcza, Fc Pulpeciki oraz Nazwa. Zawodnicy rywalizowali także w wyścigu rzędów.

Najlepszą okazała się drużyna -Nazwa ,drugie miejsce zajęła ekipa Fc Football Trepcza zaś trzecie miejsce  przypadło  Fc Pulpeciki. Turniej odbywał  się w przyjaznej atmosferze i duchu rywalizacji sportowej. Uczestnicy otrzymali nagrody: puchary, dyplomy oraz upominki. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy na kolejne wydarzenia organizowane na naszym Orliku.

 

Źródło: Gmina Sanok

MJ

Zdjęcia (12)


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Miłek
Miłek 26.08.2019, 23:02
Turniej był super! Jednym z uczestników był mój brat i zajął 1 miejsce:-)

Pozostałe