Niemiec poszukiwany Europejskim nakazem Aresztowania zatrzymany w Korczowej

  • 04.09.2019, 13:24
  • MK

Podziel się:

Oceń:

Niemiec poszukiwany Europejskim nakazem Aresztowania zatrzymany w Korczowej BiOSG Niemiec poszukiwany Europejskim nakazem Aresztowania zatrzymany w Korczowej
4 sierpnia, funkcjonariusze SG z drogowego przejścia granicznego w Korczowej zatrzymali 23 – letniego obywatela Niemiec, który jest poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania na terenie swojego kraju.

W trakcie odprawy paszportowej na wyjazd z Polski, funkcjonariusze z przejścia granicznego w Korczowej ujawnili, iż  23- letni Niemiec jest poszukiwany przez niemiecki wymiar sprawiedliwości za przestępstwa przeciwko porządkowi i bezpieczeństwu publicznemu. Jego dane widniały w międzynarodowych bazach policyjnych SIS oraz INTERPOL.

Zgodnie z procedurą został zatrzymany przez Straż Graniczną, a o dalszym jego losie zadecyduje sąd.

MK

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe