Mecz o mistrzostwo IV ligi - Geo-Eko Ekoball Stal Sanok – MKS Start Pruchnik [FOTORELACJA]

• 07.09.2019, 19:58 (aktualizacja 07.09.2019, 21:44)
  • MK
Podziel się:
Oceń:
Mecz o mistrzostwo IV ligi - Geo-Eko Ekoball Stal Sanok – MKS Start Pruchnik [FOTORELACJA] fot. Tomasz Sowa Geo-Eko Ekoball Stal Sanok – MKS Start Pruchnik
Mecz zakończył się wygraną drużyny Geo-Eko Ekoball Stal Sanok 4:0 i jest to wynik najniższy z możliwych, gdyż sytuacji bramkowych było wiele.

Do przerwy prowadziliśmy 2-0 po dwóch bramkach Mateusza Kuzio. W drugiej połowie dorzuciliśmy kolejne dwa gole autorstwa Bartosza Sieradzkiego oraz Sebastiana Sobolaka.

Skład wyjściowy: Piotr Krzanowski - Damian Baran, Krystian Jaklik, Karol Adamiak, Szymon Słysz - Łukasz Tabisz, Kacper Słysz, Kamil Adamiak, Jakub Ząbkiewicz, Damian Niemczyk - Mateusz Kuzio