Narodowe Czytanie w Bibliotece w Pisarowcach

  • 10.09.2019, 12:24
  • MJ

Podziel się:

Oceń:

Narodowe Czytanie w Bibliotece w Pisarowcach Sp Pisarowce Narodowe czytanie
W Pisarowcach 6 września po raz siódmy odbyło się Narodowe Czytanie

 W tym roku zaproszony do wspólnego czytania prezes OSP w Pisarowcach podczas spotkania zorganizowanego przez Bibliotekę Gminną w Pisarowcach  w SP im.M. Konopnickiej w Pisarowcach odczytał fragment noweli „Dym”, gdyż – jak napisał w swym zaproszeniu do tegorocznej edycji pan  prezydent Andrzej Duda – jej zwięzła forma idzie w parze z mistrzostwem stylu i plastycznością, która pozostawia w umysłach czytelników niezapomniane wrażenia, a poza tym autorka wybranego do wspólnego czytania tekstu jest patronką miejscowej szkoły. 

Na pamiątkę wszyscy uczestnicy spotkania otrzymali odcisk pieczęci przesłanej przez kancelarię prezydenta RP z okolicznościowym exlibrisem, zaś uczniom z okazji rozpoczętego nowego roku szkolnego 2019/2020, aby byli lepiej  widoczni podczas drogi do szkoły i podczas powrotów z niej do domów dodatkowo wręczono przekazane do OSP Pisarowce przez WORD w Krośnie  opaski odblaskowe.

MJ

Zdjęcia (4)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe