Rywalizacja o tytuł najlepszego SportsMana Brzozowa

  • 12.09.2019, 06:39
  • MK

Podziel się:

Oceń:

Rywalizacja o tytuł najlepszego SportsMana Brzozowa MOSiR Brzozów turniej o tytuł najlepszego SportsMana Brzozowa.
W niedzielne przedpołudnie na stadionie sportowym w Brzozowie odbył się turniej o tytuł najlepszego SportsMana Brzozowa.

Były to zmagania sportowe połączone z testem wiedzy teoretycznej o sporcie. Najpierw uczestnicy rozwiązali test składający się z trzydziestu jeden pytań, następnie wzięli udział w sześciu konkurencjach przygotowanych przez pracowników Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Brzozowie. Bieg na 400m, pchnięcie kulą, skok w dal, sprawnościowe tory przeszkód z piłki nożnej i koszykówki, podciąganie na drążku oraz wspomniany wcześniej test pozwoliły wyłonić najlepszego sportowca naszego miasta.

Najlepszym okazał się Piotr Garbiński, kolejne miejsce zajął Oskar Olejarski, a ostatnie miejsce na podium wywalczył Michał Komski. Najlepsza trójka otrzymała z rąk Posała na Sejm RP Adama Śnieżka, Burmistrza Brzozowa Szymona Stapińskiego i z-cy Burmistrza Przemysława Lenia pamiątkowe puchary i dyplomy, natomiast zwycięzca otrzymał dodatkową nagrodę rzeczową.

MK

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe