Konwent wójtów i burmistrzów Powiatu Sanockiego

  • 12.09.2019, 11:09 (aktualizacja 12.09.2019, 14:40)
  • mj

Podziel się:

Oceń:

Konwent wójtów i burmistrzów Powiatu Sanockiego Starosto Powiatowe w Sanoku Konwent wójtów i burmistrzów Powiatu Sanockiego
W dniu wczorajszym 10.09.2019r. w miejscowości Szczawne Starosta Sanocki Stanisław Chęć zorganizował spotkanie informacyjne odnośnie ustawy z dnia 16 maja 2019 r. o Funduszu rozwoju przewozów autobusowych o charakterze użyteczności publicznej.

W przedmiotowym spotkaniu wzięli udział przedstawiciele sąsiednich powiatów i gmin. Zostały omówione najważniejsze aspekty związane z wejściem w życie ww. ustawy. Dyskutanci zaproponowali nowe połączenia komunikacyjne na terenie powiatu sanockiego. Zaproponowane zostały również nowe rozwiązania komunikacyjne mające na celu połączenie sąsiednich powiatów i gmin. Przedstawiciele samorządów wyrazili chęć zawarcia porozumień w celu utworzenia nowych linii komunikacyjnych lub sieci komunikacyjnej w powiatowych przewozach pasażerskich .

mj

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe