Burmistrza Sanoka wesprze Rada Młodzieży!

  • 12.09.2019, 15:34 (aktualizacja 12.09.2019, 15:38)
  • MK

Podziel się:

Oceń:

Burmistrza Sanoka wesprze Rada Młodzieży! UM Sanok 1 października Rada Młodzieży rozpocznie swoją I kadencję.
Sanockie szkoły przygotowują się do wyborów do Rady Młodzieży. Młodzież ma wiele pomysłów i chce aktywnie uczestniczyć w życiu miasta. Rada Młodzieży będzie głosem doradczym Burmistrza Miasta Sanoka.

Burmistrz Tomasz Matuszewski uważa, że warto angażować młodych mieszkańców miasta i zachęcać ich do przedstawiania i realizowania swoich pomysłów. Rada Miasta na wniosek burmistrza uchwaliła statut Rady Młodzieży. W szkołach już powołano komisje wyborcze, zgłaszają się kandydaci na radnych, do 17 września potrwa kampania wyborcza. 1 października Rada Młodzieży rozpocznie swoją I kadencję.
 

MK

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe