Spotkanie z Januszem Szuberem i Antonim Liberą w Sanoku

  • 18.09.2019, 15:17 (aktualizacja 18.09.2019, 22:25)
  • TS

Podziel się:

Oceń:

Spotkanie z Januszem Szuberem i Antonim Liberą w Sanoku MBP w Sanoku Antoni Libera w Sanoku
23 września gościem Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sanoku będzie Antoni Libera. Spotkanie z wybitnym tłumaczem dzieł literatury powszechnej – przede wszystkim utworów Samuela Becketta, ale też Sofoklesa, Williama Shakespeare`a, Fryderyka Hölderlina, Konstandinosa Kawafisa – odbędzie się w Sali Gobelinowej sanockiego zamku (godz. 18.00).

Jest to kolejne spotkanie z cyklu „Co się ostaje, ustanawiają poeci”.  Będzie poświęcone twórczości autora „Ziemi jałowej”, T. S. Eliota, jedynego modernisty i katastrofisty XX wieku, który upatrywał ratunku w chrześcijaństwie. Antoni Libera przeczyta swoje tłumaczenia najbardziej znanych wierszy T.S. Eliota.

TS

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe