XVII Sesja Rady Miasta Sanoka VIII kadencji

 • 20.09.2019, 11:30
 • TS

Podziel się:

Oceń:

XVII Sesja Rady Miasta Sanoka VIII kadencji archiwum sesja rady miasta Sanok
W czwartek 26.09.2019 r. o godz. 900 w Sali Herbowej odbędzie się XVII Sesja Rady Miasta Sanoka VIII kadencji.

Porządek obrad:

 1. Otwarcie obrad.
 2. Złożenie ślubowania przez radnego.
 3. Powołanie sekretarza sesji.
 4. Zapoznanie Rady z porządkiem obrad.
 5. Informacja Przewodniczącego o złożonych interpelacjach.
 6. Sprawozdanie Komisji z działalności między sesjami.
 7. Sprawozdanie Burmistrza Miasta z działalności między sesjami.
 8. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta dot. zmiany uchwały budżetowej na rok 2019, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.
 9. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie wyrażenia zgody na podwyższenie kapitału zakładowego Sanockiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Sanoku, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.
 10. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie scalenia i podziału nieruchomości położonych w Sanoku w rejonie ulicy Ustrzyckiej, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.
 11. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie scalenia i podziału nieruchomości położonych w Sanoku w rejonie ulicy Stróżowskiej, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.
 12. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie przystąpienia do sporządzenia zmiany części MPZP terenu położonego w dzielnicy Olchowce d. Jednostka Wojskowa, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.
 13. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie pozbawienia kategorii drogi gminnej, drogę nr 117160R zlokalizowaną na działce 2360/6 obr. Posada, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.
 14. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie porozumienia międzygminnego z Gminą Brzozów w zakresie hurtowej dostawy wody, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.
 15. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie zawarcia porozumienia dotyczącego współdziałania Gmin wchodzących w skład aglomeracji Sanok przy realizacji zadania polegającego na zmianie wielkości, obszaru i granic aglomeracji Sanok, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.
 16. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta dot. zmiany uchwały w sprawie ustalenia regulaminu wynagradzania nauczycieli zatrudnionych w szkołach i przedszkolach prowadzonych przez Gminę Miasta Sanoka, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.
 17. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta dot. zmiany uchwały w sprawie ustalenia opłat za pobyt dziecka w żłobku samorządowym, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.
 18. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie wyrażenia opinii o kandydacie do Rady Sanockiej Fundacji Rozwoju Sportu, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.
 19. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie określenia wzoru wniosku o wypłatę dodatku energetycznego, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.
 20. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie uczczenia pamięci Mariana Pankowskiego w 100. rocznicę jego urodzin, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.
 21. Rozpatrzenie wniosku Klub Radnych Demokraci Ziemi Sanockiej w sprawie zlecenia Komisji Rewizyjnej przeprowadzenia kontroli, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.
 22. Podjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia petycji.
 23. Podjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia skargi na działalność Burmistrza Miasta Sanoka.
 24. Podjęcie uchwały dot. zmiany uchwały w sprawie składów osobowych komisji stałych Rady Miasta.
 25. Podjęcie uchwały dot. zmiany uchwały w sprawie wyboru przewodniczących stałych komisji Rady Miasta.
 26. Informacja na temat stanu obecnego oraz planów na przyszłość związanych z Ośrodkiem Wypoczynkowym Sosenki.
 27. Informacja dot. przyszłości gospodarki odpadami komunalnymi w mieście Sanoku.
 28. Interpelacje
 29. Wolne wnioski i zapytania.
 30. Zamknięcie obrad sesji.  
TS

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe